Bateri E Jashtme 10000mah Me 2 Porta Ipipoo

Bateri E Jashtme 10000mah Me 2 Porta Ipipoo
Bateri E Jashtme 10000mah Me 2 Porta Ipipoo
Bateri E Jashtme 10000mah Me 2 Porta Ipipoo
Bateri E Jashtme 10000mah Me 2 Porta Ipipoo
Bateri E Jashtme 10000mah Me 2 Porta Ipipoo
Bateri E Jashtme 10000mah Me 2 Porta Ipipoo
Bateri E Jashtme 10000mah Me 2 Porta Ipipoo
Bateri E Jashtme 10000mah Me 2 Porta Ipipoo
Bateri E Jashtme 10000mah Me 2 Porta Ipipoo

Bateri E Jashtme 10000mah Me 2 Porta Ipipoo

Color
Cmimi real Lek 2,900 Oferte Lek 2,000 Ulje 31%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro jashte Shqiperie
  • Produkt origjinal
  • Cilesi e larte
  • Pagesa ne dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHRKIMI I PRODUKTIT

EMRI : BATERI E JASHTME ME 2 PORTA

MARKA : IPIPOO

KAPACITETI : 10000mAH

HYRJE USB MICRO : DC 5V / 2.1A MAX

HYRJE TYPE-C : DC 5V / 2.1A MAX

DALJE USB-A 1 : DC 5V / 1A MAX

DALJE USB-A 2: DC 5V / 2.1A MAX

VECORI : MATERIAL SHUME CILESOR DHE I DURUESHEM NDAJ PERDORIMIT,

MUND TE KARIKOJE 2 PAISJE NJEKOHESISHT,

KAPACITETI I LARTE I BATERISE MUNDESON TE KARIKONI PASIJEN DISA HERE,

DIZENJIM I ME PERMASE TE VOGEL DHE TE HOLLE, I LEHTE PER TU MBAJTUR ME VETE,

INDIKATORI DRITE LED, TREGON SAKTE PERQINDJEN E MBETUR TE BATERISE,

SHUME E PERSHTATSHME PER PAISJET QE KARIKOHEN ME KABELL USB,

MBROJTJE E SHUMEFISHTE E QARKUT,

KJO BATERI E JASHTME  PERDORET PER TE GJITHE LLOJET E TELEFONAVE   MJAFTON TE KENI FISHEN PERKATESE 

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Bateri e jashtme
Oferte
Bateri E Jashtme Remax 2500mah
remax
Oferte Lek 500 Cmimi real Lek 900 Ulje 44%