Bateri E Jashtme 10000mah Me 2 Porta Dhe Drite Led Hoco

Bateri E Jashtme 10000mah Me 2 Porta Dhe Drite Led Hoco
Bateri E Jashtme 10000mah Me 2 Porta Dhe Drite Led Hoco
Bateri E Jashtme 10000mah Me 2 Porta Dhe Drite Led Hoco
Bateri E Jashtme 10000mah Me 2 Porta Dhe Drite Led Hoco
Bateri E Jashtme 10000mah Me 2 Porta Dhe Drite Led Hoco
Bateri E Jashtme 10000mah Me 2 Porta Dhe Drite Led Hoco
Bateri E Jashtme 10000mah Me 2 Porta Dhe Drite Led Hoco
Bateri E Jashtme 10000mah Me 2 Porta Dhe Drite Led Hoco

Bateri E Jashtme 10000mah Me 2 Porta Dhe Drite Led Hoco

Color
Cmimi real Lek 2,900 Oferte Lek 2,200 Ulje 24%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • 1 produkt i ngelur
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHRKIMI I PRDOKTIT

EMRI : BATERI E JASHTME

MARKA : HOCO

KAPACITETI : 10000mAH

HYRJE USB MICRO : DC 5V / 2A MAX

DALJE USB-A 1 : DC 5V / 2.4A

DALJE USB-A 2 : DC 5V / 1A

PERMASA : 105 x 65 x 23mm

PESHA : 173g

MATERIALI : ABS + PC

VECORI : MATERIAL SHUME CILESOR DHE I DURUESHEM NDAJ PERDORIMIT

MUND TE KARIKOJE 2 PAISJE NJEKOHESISHT

KAPACITETI I LARTE I BATERISE MUNDESON TE KARIKONI PASIJEN DISA HERE

DIZENJIM I ME PERMASE TE VOGEL DHE TE HOLLE, I LEHTE PER TU MBAJTUR ME VETE

E PAJISUR ME DRITE LED PER MOMENTE NE ERRESIRE

SHUME E PERSHTATSHME PER PAISJET QE KARIKOHEN ME KABELL USB

E CERTIFIKUAR PER CILESI DHE MBROJTJE TE SHUMEFISHTE TE QARKUT

KJO BATERI E JASHTME  PERDORET PER TE GJITHE LLOJET E TELEFONAVE   MJAFTON TE KENI FISHEN PERKATESE 

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Bateri e jashtme