Bateri E Jashtme Super E Vogel 10000mah Me 2 Porta + Panel Digital

Bateri E Jashtme Super E Vogel 10000mah Me 2 Porta + Panel Digital
Bateri E Jashtme Super E Vogel 10000mah Me 2 Porta + Panel Digital
Bateri E Jashtme Super E Vogel 10000mah Me 2 Porta + Panel Digital
Bateri E Jashtme Super E Vogel 10000mah Me 2 Porta + Panel Digital
Bateri E Jashtme Super E Vogel 10000mah Me 2 Porta + Panel Digital
Bateri E Jashtme Super E Vogel 10000mah Me 2 Porta + Panel Digital
Bateri E Jashtme Super E Vogel 10000mah Me 2 Porta + Panel Digital

Bateri E Jashtme Super E Vogel 10000mah Me 2 Porta + Panel Digital

Cmimi real Lek 3,600 Oferte Lek 2,300 Ulje 36%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHRKIMI I PRDOKTIT

EMRI : BATERI E JASHTME ME 2 PORTA

MARKA : MOXOM

KAPACITETI : 10000mAh

HYRJE MICRO: 5V / 2A

DALJE : 5V / 2.4A

PERMASA : 93 x 62 x 23 mm

PESHA : 188g

VECORI : MATERIAL SHUME CILESOR DHE I DURUESHEM NDAJ PERDORIMIT

MUND TE KARIKOJE SHPEJTE 2 PAJISJE NJEKOHESISHT

KAPACITETI I LARTE I BATERISE MUNDESON TE KARIKONI PASIJEN DISA HERE

DIZENJIMI ME PERMASE TE VOGEL, MBAHET LEHTE ME VETE

PANEL DIGJITAL LED TREGON NIVELIN E SAKTE TE BATERISE

KONFORM STANDARTEVE TE UDHETIMIT ME LINJA AJRORE

MBROJTJE E SHUMEFISHTE E QARKUT

NJOHJE INTELIGJENTE E PAJISJES PER SHPEJTESI KARIKIMI OPTIMALE

PERDORET PER TE GJITHE LLOJET E TELEFONAVE MJAFTON TE KENI FISHEN PERKATESE

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Bateri e jashtme