Bateri E Jashtme 10000mah Ipipoo Me Permase Shume Te Vogel

Bateri E Jashtme 10000mah Ipipoo Me Permase Shume Te Vogel
Bateri E Jashtme 10000mah Ipipoo Me Permase Shume Te Vogel
Bateri E Jashtme 10000mah Ipipoo Me Permase Shume Te Vogel
Bateri E Jashtme 10000mah Ipipoo Me Permase Shume Te Vogel
Bateri E Jashtme 10000mah Ipipoo Me Permase Shume Te Vogel
Bateri E Jashtme 10000mah Ipipoo Me Permase Shume Te Vogel

Bateri E Jashtme 10000mah Ipipoo Me Permase Shume Te Vogel

Cmimi real Lek 3,300 Oferte Lek 1,800 Ulje 45%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHRKIMI I PRODUKTIT

EMRI : BATERI E JASHTME

MARKA : IPIPOO

KAPACITETI : 10000mAH

HYRJE TYPE-C : DC 5V / 2.1A MAX

HYRJE MICRO : DC 5V / 2.1A MAX

DALJE USB : DC 5V / 2.1A

DALJE LIGHTNING : DC 5V / 2.0A 

DALJKE MICRO : DC 5V/ 2.0A

VECORI : MATERIAL SHUME CILESOR DHE I DURUESHEM NDAJ PERDORIMIT,

KAPACITETI I LARTE I BATERISE MUNDESON TE KARIKONI PASIJEN DISA HERE,

DIZENJIMI ME PERMASE TE VOGEL, PER TU MBAJTUR LEHTE ME VETE,

INDIKATORI LED TREGON NIVELIN E BATERISE,

SHUME E PERSHTATSHME PER PAISJET QE KARIKOHEN ME KABELL USB

VETEM PER TELEFONAT ME FISHE MICRO DHE LIGHTNING 

 

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Bateri e jashtme