Bateri E Jashtme 10000mah

Bateri E Jashtme 10000mah
Bateri E Jashtme 10000mah
Bateri E Jashtme 10000mah
Bateri E Jashtme 10000mah
Bateri E Jashtme 10000mah
Bateri E Jashtme 10000mah

Bateri E Jashtme 10000mah

COLOR
Cmimi real Lek 2,700 Oferte Lek 2,000 Ulje 26%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : BATERI E JASHTME

MARKA : HOCO

KAPACITETI : 10000 MAH

PORTA DALJE : 2 USB ( 5V - 2.1A )

PORTA HYRJE : 1 MICRO ( 5V - 2A )

MATERIALI : PLASTIKE E FORTE ABS + PC KUNDER ZJARRIT, FIBER KARBONI

PERMASA : 9.4 x 6.5 x 2.4 CM

PESHA : 168gr

NGJYRA : E BARDHE / E ZEZE

VECORI : 9 TEKNOLOGJI MBOJTJEJE PER BATERINE DHE PAISJEN TUAJ,

INDIKATORI LED

TJETER : VESHJE ME FIBER KARBONI DHE 2 DRITA LED

KJO BATERI E JASHTME  PERDORET PER TE GJITHE LLOJET E TELEFONAVE   MJAFTON TE KENI FISHEN PERKATESE 

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Bateri e jashtme
Oferte
Bateri E Jashtme Remax 2500mah
remax
Oferte Lek 500 Cmimi real Lek 900 Ulje 44%