Bateri E Jashtme 10000mah Baseus Me Permase Te Vogel Ne Forme Traste

Bateri E Jashtme 10000mah Baseus Me Permase Te Vogel Ne Forme Traste
Bateri E Jashtme 10000mah Baseus Me Permase Te Vogel Ne Forme Traste
Bateri E Jashtme 10000mah Baseus Me Permase Te Vogel Ne Forme Traste
Bateri E Jashtme 10000mah Baseus Me Permase Te Vogel Ne Forme Traste
Bateri E Jashtme 10000mah Baseus Me Permase Te Vogel Ne Forme Traste
Bateri E Jashtme 10000mah Baseus Me Permase Te Vogel Ne Forme Traste
Bateri E Jashtme 10000mah Baseus Me Permase Te Vogel Ne Forme Traste
Bateri E Jashtme 10000mah Baseus Me Permase Te Vogel Ne Forme Traste
Bateri E Jashtme 10000mah Baseus Me Permase Te Vogel Ne Forme Traste
Bateri E Jashtme 10000mah Baseus Me Permase Te Vogel Ne Forme Traste
Bateri E Jashtme 10000mah Baseus Me Permase Te Vogel Ne Forme Traste
Bateri E Jashtme 10000mah Baseus Me Permase Te Vogel Ne Forme Traste
Bateri E Jashtme 10000mah Baseus Me Permase Te Vogel Ne Forme Traste
Bateri E Jashtme 10000mah Baseus Me Permase Te Vogel Ne Forme Traste
Bateri E Jashtme 10000mah Baseus Me Permase Te Vogel Ne Forme Traste
Bateri E Jashtme 10000mah Baseus Me Permase Te Vogel Ne Forme Traste
Bateri E Jashtme 10000mah Baseus Me Permase Te Vogel Ne Forme Traste
Bateri E Jashtme 10000mah Baseus Me Permase Te Vogel Ne Forme Traste

Bateri E Jashtme 10000mah Baseus Me Permase Te Vogel Ne Forme Traste

COLOR
Cmimi real Lek 3,300 Oferte Lek 2,300 Ulje 30%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHRKIMI I PRODUKTIT

EMRI : BATERI E JASHTME 

MARKA : BASEUS

MATERIALI : ABS + PC

KAPACITETI : 10000mAH

HYRJE TYPE-C : DC 5V / 2.0A MAX

HYRJE MICRO : DC 5V / 2.0A

DALJE USB : DC 5V / 2.1A 

PESHA : 222g

VECORI : MATERIAL SHUME CILESOR DHE I DURUESHEM NDAJ PERDORIMIT

KAPACITETI I LARTE I BATERISE MUNDESON TE KARIKONI PASIJEN DISA HERE

DIZENJIMI ME PERMASE TE VOGEL, PER TU MBAJTUR LEHTE ME VETE

INDIKATORI LED TREGON NIVELIN E BATERISE

SHUME E PERSHTATSHME PER PAISJET QE KARIKOHEN ME KABELL USB

PAMJE ARTISTIKE NE FORME TRASTE

PRODUKTI I CERTIFUKUAR SIPAS FCC, CE, ROHS PER CILESI DHE SIGURI

KJO BATERI E JASHTME  PERDORET PER TE GJITHE LLOJET E TELEFONAVE   MJAFTON TE KENI FISHEN PERKATESE 

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Baseus
Oferte
Kufje Cift Me Bluetooth Baseus E3
baseus
Oferte Lek 4,900 Cmimi real Lek 6,500 Ulje 25%
Oferte
Kufje Me Fishe Audio 3.5mm Baseus
baseus
Oferte Lek 1,300 Cmimi real Lek 1,800 Ulje 28%
Oferte
Mbajtese Magnetike Celulari Baseus
baseus
Oferte Lek 1,900 Cmimi real Lek 2,700 Ulje 30%
Oferte
Stabilizues I Vogel Kamere Baseus Gimbal Me 3 Akse
baseus
Oferte Lek 11,500 Cmimi real Lek 15,000 Ulje 23%