Bateri E Jashtme 10000mah Baseus Me Dy Porta, Panel Digjital Dhe Drite Led

Bateri E Jashtme 10000mah Baseus Me Dy Porta, Panel Digjital Dhe Drite Led
Bateri E Jashtme 10000mah Baseus Me Dy Porta, Panel Digjital Dhe Drite Led
Bateri E Jashtme 10000mah Baseus Me Dy Porta, Panel Digjital Dhe Drite Led
Bateri E Jashtme 10000mah Baseus Me Dy Porta, Panel Digjital Dhe Drite Led
Bateri E Jashtme 10000mah Baseus Me Dy Porta, Panel Digjital Dhe Drite Led
Bateri E Jashtme 10000mah Baseus Me Dy Porta, Panel Digjital Dhe Drite Led
Bateri E Jashtme 10000mah Baseus Me Dy Porta, Panel Digjital Dhe Drite Led
Bateri E Jashtme 10000mah Baseus Me Dy Porta, Panel Digjital Dhe Drite Led
Bateri E Jashtme 10000mah Baseus Me Dy Porta, Panel Digjital Dhe Drite Led
Bateri E Jashtme 10000mah Baseus Me Dy Porta, Panel Digjital Dhe Drite Led
Bateri E Jashtme 10000mah Baseus Me Dy Porta, Panel Digjital Dhe Drite Led
Bateri E Jashtme 10000mah Baseus Me Dy Porta, Panel Digjital Dhe Drite Led
Bateri E Jashtme 10000mah Baseus Me Dy Porta, Panel Digjital Dhe Drite Led
Bateri E Jashtme 10000mah Baseus Me Dy Porta, Panel Digjital Dhe Drite Led
Bateri E Jashtme 10000mah Baseus Me Dy Porta, Panel Digjital Dhe Drite Led
Bateri E Jashtme 10000mah Baseus Me Dy Porta, Panel Digjital Dhe Drite Led

Bateri E Jashtme 10000mah Baseus Me Dy Porta, Panel Digjital Dhe Drite Led

COLOR
Cmimi real Lek 3,300 Oferte Lek 2,300 Ulje 30%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHRKIMI I PRODUKTIT

EMRI : BATERI E JASHTME

MARKA : BASEUS

MATERIALI : ABS + PC

KAPACITETI : 10000mAH

HYRJE MICRO : DC 5V / 2.1A

DALJE USB 1 : DC 5V / 2.1A

DALJE USB 2 : DC 5V / 2.1A

PERMASA : 135 x 67 x 16 mm

PESHA : 225 g

VECORI : MATERIAL SHUME CILESOR DHE I DURUESHEM NDAJ PERDORIMIT

MUND TE KARIKOJE 2 PAISJE NJEKOHESISHT

KAPACITETI I LARTE I BATERISE MUNDESON TE KARIKONI PASIJEN DISA HERE

DIZENJIMI ME PERMASE TE VOGEL, PER TU MBAJTUR LEHTE ME VETE

PANELI DIGJITAL LED TREGON SAKTE NIVELIN E BATERISE

DRITA LED PER NDRICIM NE ERRESIRE NE CDO RAST MOMENT

PRODUKTI I CERTIFUKUAR SIPAS FCC, CE, ROHS PER CILESI DHE SIGURI

KONFORM STANDARTEVE TE UDHETIMIT ME LINJA AJRORE

KJO BATERI E JASHTME  PERDORET PER TE GJITHE LLOJET E TELEFONAVE MJAFTON TE KENI FISHEN PERKATESE 

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Baseus
Oferte
Pastrues Ajri Dhe Aromatizues Per Makine Baseus
baseus
Oferte Lek 2,100 Cmimi real Lek 3,400 Ulje 38%