Aromatizues Universal Praktik Me Vaj Esencial Dhe Freskuese Te Integruar

Aromatizues Universal Praktik Me Vaj Esencial Dhe Freskuese Te Integruar
Aromatizues Universal Praktik Me Vaj Esencial Dhe Freskuese Te Integruar
Aromatizues Universal Praktik Me Vaj Esencial Dhe Freskuese Te Integruar
Aromatizues Universal Praktik Me Vaj Esencial Dhe Freskuese Te Integruar
Aromatizues Universal Praktik Me Vaj Esencial Dhe Freskuese Te Integruar
Aromatizues Universal Praktik Me Vaj Esencial Dhe Freskuese Te Integruar
Aromatizues Universal Praktik Me Vaj Esencial Dhe Freskuese Te Integruar
Aromatizues Universal Praktik Me Vaj Esencial Dhe Freskuese Te Integruar
Aromatizues Universal Praktik Me Vaj Esencial Dhe Freskuese Te Integruar
Aromatizues Universal Praktik Me Vaj Esencial Dhe Freskuese Te Integruar

Aromatizues Universal Praktik Me Vaj Esencial Dhe Freskuese Te Integruar

COLOR
Cmimi real Lek 3,000 Oferte Lek 1,900 Ulje 37%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : AROMATIZUES UNIVERSAL AMBIENTI

MARKA : BASEUS

MATERIALI : ABS + PP

POZICIONI I VENDOSJES : TE GRILA E VENTILATORIT

PERMASA : 75 x 75 x 30 mm

PESHA : 60g

PAKETIMI PERMBAN 2 RIMBUSHJE

VECORI : PERMASE SUPER E VOGEL UNIKE SI PERLE, PESHE E LEHTE DHE MATERIAL SUPER CILESOR QE NUK LE SHENJA GISHTASH 

NUK E MBULON AROMEN E KEQE POR E ELIMINON KOMPLET ATE,

ME FRESKUESE TE INTEGRUAR E SPERKAT  DHE E SHPERNDAN AROMEN  ME SHPEJT DHE ME GJERE SE AROMATIZUES AJRI TE TJERE

KUDO QE TA VENDOSNI, NE SHTEPI, NE DHOME GJUMI, NE TUALET, NE MAKINE ETJ, DO TE NDJENI NDIKIMIN E MREKULLUESHEM NE AJER DUKE SIGURUAR NJE ATMOSFERE QETESUESE ME AROME DELIKATE

BATERIA ME KAPACITET TE LARTE BEN TE MUNDUR TE SHIJONI AROMEN E KENDSHME PER 8 ORE RRESHT ME VETEM NJE KARIKIM DHE FALE PORTES MICRO OFRON SHUME OPSIONE KARIKIMI KUDO QE NDODHENI

AROMA ESHTE E SHENDETSHME DHE E SIGURTE PER TU PERDORUR NE PRANI TE FEMIJEVE DHE GRAVE SHTATZENA PASI PERBERESIT E SAJ JANE EKSTRATE NATYRALE NGA LULE DHE FRUTA,

NUK PERMBAN ALKOOL, GJE QE E BEN TE SIGURTE PERDORIMIN EDHE NE RREZE TE FORTA TE DIELLIT PA SHKAKTUAR NDONJE NDEZJE,

AROMA ZGJAT SHUME SAQE NJE RIMBUSHJE MUND T'JU AROMATIZOJE MAKINEN PER 6 MUAJ

PRODUKT I QERTIFIKUAR SIPAS STANDARTEVE FCC, CE, ROHS, and SGS GJE QE E BEN TE SHENDETSHEM PER NJEREZIT DHE MJEDISIN

PERDORET SHUME LEHTE, MJAFTON VETEM SHTYPJA E NJE BUTONI DHE AMBIETI KU JENI DO TE MBUSHET ME AROME TE FRESKET NATYRALE

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Oferte
Pastrues Ajri Dhe Aromatizues Per Makine Baseus
baseus
Oferte Lek 2,100 Cmimi real Lek 3,400 Ulje 38%
Oferte
Karikues I Shpejte Makine Me Bluetooth Dhe Mp3 Baseus
baseus
Oferte Lek 1,700 Cmimi real Lek 2,500 Ulje 32%