Aromatizues Makine I Vecante Baseus

Aromatizues Makine I Vecante Baseus
Aromatizues Makine I Vecante Baseus
Aromatizues Makine I Vecante Baseus
Aromatizues Makine I Vecante Baseus
Aromatizues Makine I Vecante Baseus
Aromatizues Makine I Vecante Baseus
Aromatizues Makine I Vecante Baseus
Aromatizues Makine I Vecante Baseus
Aromatizues Makine I Vecante Baseus
Aromatizues Makine I Vecante Baseus
Aromatizues Makine I Vecante Baseus
Aromatizues Makine I Vecante Baseus
Aromatizues Makine I Vecante Baseus
Aromatizues Makine I Vecante Baseus
Aromatizues Makine I Vecante Baseus
Aromatizues Makine I Vecante Baseus
Aromatizues Makine I Vecante Baseus
Aromatizues Makine I Vecante Baseus
Aromatizues Makine I Vecante Baseus
Aromatizues Makine I Vecante Baseus
Aromatizues Makine I Vecante Baseus
Aromatizues Makine I Vecante Baseus

Aromatizues Makine I Vecante Baseus

COLOR
Cmimi real Lek 1,900 Oferte Lek 1,300 Ulje 32%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : AROMATIZUES MAKINE

MARKA : BASEUS

MATERIALI : ALIAZH ALUMINI

POZICIONI I VENDOSJES :  SIPAS DESHIRES

PERMASA : 17 x 10.6 cm

PESHA : 40g

VECORI : NUK E MBULON AROMEN E KEQE POR E ELIMINON KOMPLET ATE,

AROMATIZUES -NEUTRALIZUES (NUK ESHTE PARFUM I FORTE )

DIZENJIM I VECANTE ME FUNKSION TE DYFISHTE, AROMATIZUES DHE ZBUKURUES,

AROMA ESHTE E SHENDETSHME DHE E SIGURTE PER TU PERDORUR NE PRANI TE FEMIJEVE DHE GRAVE SHTATZENA,

I GJITHE MATERIALI ESHTE I PERZIER ME PARFUM DUKE AROMATIZUAR AMBIENTIN E MAKINES NE MENYRE KONSTANTE,

MUNDESI VENDOSJEJE SIPAS DESHIRES NE SAJE TE MATERIALI PLASTIK TE LAKUESHEM QE MERR FORMA TE NDRYSHME,

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Oferte
Adaptor Karikimi Fast Charge Dhe MP3 Me Bluetooth Hoco
hoco
Oferte Lek 2,500 Cmimi real Lek 3,500 Ulje 29%
Oferte
Aromatizues I Vogel Makine Baseus
baseus
Oferte Lek 1,500 Cmimi real Lek 2,200 Ulje 32%
Oferte
Karikues I Shpejte Makine Me Bluetooth Dhe Mp3 Baseus
baseus
Oferte Lek 1,700 Cmimi real Lek 2,500 Ulje 32%