Aromatizues Makine Super I Vogel Ne Forme Rrethi Qe Zgjat Deri Ne 2 Vjet

Aromatizues Makine Super I Vogel Ne Forme Rrethi Qe Zgjat Deri Ne 2 Vjet
Aromatizues Makine Super I Vogel Ne Forme Rrethi Qe Zgjat Deri Ne 2 Vjet
Aromatizues Makine Super I Vogel Ne Forme Rrethi Qe Zgjat Deri Ne 2 Vjet
Aromatizues Makine Super I Vogel Ne Forme Rrethi Qe Zgjat Deri Ne 2 Vjet
Aromatizues Makine Super I Vogel Ne Forme Rrethi Qe Zgjat Deri Ne 2 Vjet
Aromatizues Makine Super I Vogel Ne Forme Rrethi Qe Zgjat Deri Ne 2 Vjet
Aromatizues Makine Super I Vogel Ne Forme Rrethi Qe Zgjat Deri Ne 2 Vjet
Aromatizues Makine Super I Vogel Ne Forme Rrethi Qe Zgjat Deri Ne 2 Vjet
Aromatizues Makine Super I Vogel Ne Forme Rrethi Qe Zgjat Deri Ne 2 Vjet
Aromatizues Makine Super I Vogel Ne Forme Rrethi Qe Zgjat Deri Ne 2 Vjet
Aromatizues Makine Super I Vogel Ne Forme Rrethi Qe Zgjat Deri Ne 2 Vjet
Aromatizues Makine Super I Vogel Ne Forme Rrethi Qe Zgjat Deri Ne 2 Vjet
Aromatizues Makine Super I Vogel Ne Forme Rrethi Qe Zgjat Deri Ne 2 Vjet

Aromatizues Makine Super I Vogel Ne Forme Rrethi Qe Zgjat Deri Ne 2 Vjet

Cmimi real Lek 1,500 Oferte Lek 1,000 Ulje 33%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : AROMATIZUES MAKINE

MARKA : BASEUS

MATERIALI : ALIAZH ALUMINI

POZICIONI I VENDOSJES : TE GRILA E VENTILATORIT

PERMASA : 3.9 x 4.1 x 4.1 cm

PESHA : 11g

PAKETIMI PERMBAN 4 RIMBUSHJE

VECORI : PERMASE SUPER E VOGEL UNIKE SI PERLE,

AROMATIZUES -NEUTRALIZUES (NUK ESHTE PARFUM I FORTE )

NUK E MBULON AROMEN E KEQE POR E ELIMINON KOMPLET ATE,

DIZENJIM NE FORME RRETHI QE FIKSOHET TE GRILA E VENTILATORIT E QARKULLON AROMEN NE TE GJITHE MAKINEN,

AROMA ESHTE E SHENDETSHME DHE E SIGURTE PER TU PERDORUR NE PRANI TE FEMIJEVE DHE GRAVE SHTATZENA,

NUK PERMBAN ALKOOL, GJE QE E BEN TE SIGURTE PERDORIMIN EDHE NE RREZE TE FORTA TE DIELLIT PA SHKAKTUAR NDONJE NDEZJE,

AROMA ZGJAT SHUME SAQE NJE RIMBUSHJE MUND T'JU AROMATIZOJE MAKINEN PER 6 MUAJ - PRANDAJ 4 RIMBUSHJE ZGJASIN PER 2 VJET

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Oferte
Adaptor Karikimi Fast Charge Dhe MP3 Me Bluetooth Hoco
hoco
Oferte Lek 2,500 Cmimi real Lek 3,500 Ulje 29%
Oferte
Aromatizues I Vogel Makine Baseus
baseus
Oferte Lek 1,500 Cmimi real Lek 2,200 Ulje 32%
Oferte
Karikues I Shpejte Makine Me Bluetooth Dhe Mp3 Baseus
baseus
Oferte Lek 1,700 Cmimi real Lek 2,500 Ulje 32%
Oferte
Mbajtese Celulari Per Makine Me Kapje Te Dyfishte Moxom
moxom
Oferte Lek 1,200 Cmimi real Lek 1,600 Ulje 25%