Aromatizues Makine Me Dizenjim Te Vogel Super Te Fshehte Qe Zgjat Deri Ne 2 Vite

Aromatizues Makine Me Dizenjim Te Vogel Super Te Fshehte Qe Zgjat Deri Ne 2 Vite
Aromatizues Makine Me Dizenjim Te Vogel Super Te Fshehte Qe Zgjat Deri Ne 2 Vite
Aromatizues Makine Me Dizenjim Te Vogel Super Te Fshehte Qe Zgjat Deri Ne 2 Vite
Aromatizues Makine Me Dizenjim Te Vogel Super Te Fshehte Qe Zgjat Deri Ne 2 Vite
Aromatizues Makine Me Dizenjim Te Vogel Super Te Fshehte Qe Zgjat Deri Ne 2 Vite
Aromatizues Makine Me Dizenjim Te Vogel Super Te Fshehte Qe Zgjat Deri Ne 2 Vite
Aromatizues Makine Me Dizenjim Te Vogel Super Te Fshehte Qe Zgjat Deri Ne 2 Vite
Aromatizues Makine Me Dizenjim Te Vogel Super Te Fshehte Qe Zgjat Deri Ne 2 Vite
Aromatizues Makine Me Dizenjim Te Vogel Super Te Fshehte Qe Zgjat Deri Ne 2 Vite
Aromatizues Makine Me Dizenjim Te Vogel Super Te Fshehte Qe Zgjat Deri Ne 2 Vite
Aromatizues Makine Me Dizenjim Te Vogel Super Te Fshehte Qe Zgjat Deri Ne 2 Vite
Aromatizues Makine Me Dizenjim Te Vogel Super Te Fshehte Qe Zgjat Deri Ne 2 Vite
Aromatizues Makine Me Dizenjim Te Vogel Super Te Fshehte Qe Zgjat Deri Ne 2 Vite
Aromatizues Makine Me Dizenjim Te Vogel Super Te Fshehte Qe Zgjat Deri Ne 2 Vite
Aromatizues Makine Me Dizenjim Te Vogel Super Te Fshehte Qe Zgjat Deri Ne 2 Vite
Aromatizues Makine Me Dizenjim Te Vogel Super Te Fshehte Qe Zgjat Deri Ne 2 Vite
Aromatizues Makine Me Dizenjim Te Vogel Super Te Fshehte Qe Zgjat Deri Ne 2 Vite
Aromatizues Makine Me Dizenjim Te Vogel Super Te Fshehte Qe Zgjat Deri Ne 2 Vite

Aromatizues Makine Me Dizenjim Te Vogel Super Te Fshehte Qe Zgjat Deri Ne 2 Vite

Cmimi real Lek 1,500 Oferte Lek 1,000 Ulje 33%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : AROMATIZUES MAKINE

MARKA : BASEUS

MATERIALI : ABS + PC

POZICIONI I VENDOSJES : TE GRILA E VENTILATORIT

PERMASA : 78 x 7.6 mm

PESHA : 11g

NGJYRA : SHIRIT TE ARGJENDTE


PAKETIMI PERMBAN 6 RIMBUSHJE / 3 x KOLONJE / 2 x OQEAN / 1 x PYLL

VECORI : PERMASE SUPER E VOGEL UNIKE SI PERLE,

NUK E MBULON AROMEN E KEQE POR E ELIMINON KOMPLET ATE,

DIZENJIM I FSHEHUR QE FIKSOHET TE GRILA E VENTILATORIT E QARKULLON AROMEN NE TE GJITHE MAKINEN,

AROMA ESHTE E SHENDETSHME DHE E SIGURTE PER TU PERDORUR NE PRANI TE FEMIJEVE DHE GRAVE SHTATZENA,

NUK PERMBAN ALKOOL, GJE QE E BEN TE SIGURTE PERDORIMIN EDHE NE RREZE TE FORTA TE DIELLIT PA SHKAKTUAR NDONJE NDEZJE,

AROMA ZGJAT SHUME SAQE NJE RIMBUSHJE MUND T'JU AROMATIZOJE MAKINEN PER 6 MUAJ

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Te tjera nga Aromatizues Makine
Oferte
Pastrues Ajri Dhe Aromatizues Per Makine Baseus
baseus
Oferte Lek 2,100 Cmimi real Lek 3,400 Ulje 38%