Adaptor OTG, Type-c Ne Dual Usb Per Karikim Dhe Transmetim Te Dhenash

Adaptor OTG, Type-c Ne Dual Usb Per Karikim Dhe Transmetim Te Dhenash
Adaptor OTG, Type-c Ne Dual Usb Per Karikim Dhe Transmetim Te Dhenash
Adaptor OTG, Type-c Ne Dual Usb Per Karikim Dhe Transmetim Te Dhenash
Adaptor OTG, Type-c Ne Dual Usb Per Karikim Dhe Transmetim Te Dhenash
Adaptor OTG, Type-c Ne Dual Usb Per Karikim Dhe Transmetim Te Dhenash
Adaptor OTG, Type-c Ne Dual Usb Per Karikim Dhe Transmetim Te Dhenash
Adaptor OTG, Type-c Ne Dual Usb Per Karikim Dhe Transmetim Te Dhenash
Adaptor OTG, Type-c Ne Dual Usb Per Karikim Dhe Transmetim Te Dhenash
Adaptor OTG, Type-c Ne Dual Usb Per Karikim Dhe Transmetim Te Dhenash

Adaptor OTG, Type-c Ne Dual Usb Per Karikim Dhe Transmetim Te Dhenash

Cmimi real Lek 1,600 Oferte Lek 1,400 Ulje 13%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro jashte Shqiperie
  • Produkt origjinal
  • Cilesi e larte
  • Pagesa ne dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : ADAPTOR USB TYPE-C NE DUAL USB

MARKA : WIWU

MATERIALI : ALIAZH ALUMINI + ALIAZH ZINKU

PERMASAT41.85 x 16.49 x 8.5mm

SHPEJTESIA E TRANSMETIMIT TE DHENAVE : DERI NE 5 GBPS

PERSHTATET PER : PAISJET ME PORTE USB DHE KABELL TYPE-C

VECORI : ME KETE ADAPTOR SUPER TE VOGEL JU MUND TE LIDHNI NJE PAJISJE ME PORTE TE RREGULLT USB ME NJE PAJISJE TYPE-C SI TELEFONI APO LAPTOPI JUAJ

MUND TE PERDORET DHE SI OTG DUKE LIDHUR USB

TRANSFERIMI I TE DHENAVE ESHTE GJITHASHTU I MUNDUR DUKE JU LEJUAR TE DERGONI DOKUMENTE NGA NJE PAJISJE NE TJETREN

PAMJE E THJESHTE, MATERIAL CILESOR ME ALIAZH ALUMINI DHE NIKEL RESIZTENT NDAJ OKSIDIMIT DHE PERDORIMIT, PERMASE E VOGEL, MBAJENI GJITHMONE ME VETE PA JU RENDUAR

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Adaptor
Adaptor Karikimi 2.1A me Kabell Karikimi Lightning / Micro & Type-c 1m
remax
Lek 800
Oferte
Adaptor Audio 2 ne 1 Aux dhe Lightning Moxom
moxom
Oferte Lek 1,000 Cmimi real Lek 1,600 Ulje 38%
Oferte
Adaptor Audio 2 ne 1 Type-c ne Type-c + AUX
baseus
Oferte Lek 800 Cmimi real Lek 1,200 Ulje 33%
Oferte
Adaptor Audio 3ne1 BASEUS
baseus
Oferte Lek 4,200 Cmimi real Lek 5,200 Ulje 19%
Oferte
Adaptor Audio Aux ne iPhone Baseus
baseus
Oferte Lek 1,900 Cmimi real Lek 2,700 Ulje 30%