Adaptor Lightning Me Porte Audio 3.5mm Baseus

Adaptor Lightning Me Porte Audio 3.5mm Baseus
Adaptor Lightning Me Porte Audio 3.5mm Baseus
Adaptor Lightning Me Porte Audio 3.5mm Baseus
Adaptor Lightning Me Porte Audio 3.5mm Baseus
Adaptor Lightning Me Porte Audio 3.5mm Baseus
Adaptor Lightning Me Porte Audio 3.5mm Baseus
Adaptor Lightning Me Porte Audio 3.5mm Baseus
Adaptor Lightning Me Porte Audio 3.5mm Baseus
Adaptor Lightning Me Porte Audio 3.5mm Baseus
Adaptor Lightning Me Porte Audio 3.5mm Baseus
Adaptor Lightning Me Porte Audio 3.5mm Baseus
Adaptor Lightning Me Porte Audio 3.5mm Baseus
Adaptor Lightning Me Porte Audio 3.5mm Baseus
Adaptor Lightning Me Porte Audio 3.5mm Baseus
Adaptor Lightning Me Porte Audio 3.5mm Baseus
Adaptor Lightning Me Porte Audio 3.5mm Baseus
Adaptor Lightning Me Porte Audio 3.5mm Baseus
Adaptor Lightning Me Porte Audio 3.5mm Baseus
Adaptor Lightning Me Porte Audio 3.5mm Baseus

Adaptor Lightning Me Porte Audio 3.5mm Baseus

COLOR
Cmimi real Lek 2,800 Oferte Lek 1,600 Ulje 43%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

Vetem per karikim dhe degjim jo per mikrofon per te folur me kufjet kur perdorni adaptorin 

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : KONVERTUES AUDIO

MARKA : BASEUS

MATERIALI : ABS + TPE + ALUMIN

DALJE : 2A

PERMASA : 4.4 (12.5 ME KABELL) x 2.1 x 0.9 cm

PESHA : 8g

NGJYRA : E ZEZE / E KUQE

PERSHTATET PER : PAISJET ME PORTE LIGHTNING ME SISTEM iOS 10 E SIPER

VECORI : ME KETE KONVERTER MUND TE KARIKONI PAISJEN TUAJ DHE TE DEGJONI MUZIKE NJEKOHESISHT

PAMJE MODERNE LUKSOZE, MATERIAL CILESOR RESIZTENT NDAJ OKSIDIMIT DHE PERDORIMIT, PERMASE E VOGEL, GJITHMONE ME VETE PA JU RENDUAR

ÇIP INTELIGJENT I DYFISHTE I DEDIKUAR PER DEKODIMIN E ZERIT SIGURON TRANSMETIM ME SHPEJTESI TE LARTE DHE TINGULL TE QARTE HI-FI

TELEFONATA TE QARTA DHE PA SHKEPUTJE ZERI

PORTA AUDIO LIGHTNING KA PRIORITET NDAJ PORTES AUDIO 3.5mm, KJO E FUNDIT NUK KRYEN FUNKSIONIN E TELEFONATES

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Adaptor
Adaptor Karikimi 2.1A me Kabell Karikimi Lightning / Micro & Type-c 1m
remax
Lek 800
Oferte
Adaptor Audio 2 ne 1 Aux dhe Lightning Moxom
moxom
Oferte Lek 1,000 Cmimi real Lek 1,600 Ulje 38%
Oferte
Adaptor Audio 2 ne 1 Type-c ne Type-c + AUX
baseus
Oferte Lek 800 Cmimi real Lek 1,200 Ulje 33%
Oferte
Adaptor Audio 3ne1 BASEUS
baseus
Oferte Lek 4,200 Cmimi real Lek 5,200 Ulje 19%
Oferte
Adaptor Audio Aux ne iPhone Baseus
baseus
Oferte Lek 1,900 Cmimi real Lek 2,700 Ulje 30%