Adaptor Multifunksional Me Shume Porta Per Pajisje Me Porte Type-c Baseus

Adaptor Multifunksional Me Shume Porta Per Pajisje Me Porte Type-c Baseus
Adaptor Multifunksional Me Shume Porta Per Pajisje Me Porte Type-c Baseus
Adaptor Multifunksional Me Shume Porta Per Pajisje Me Porte Type-c Baseus
Adaptor Multifunksional Me Shume Porta Per Pajisje Me Porte Type-c Baseus
Adaptor Multifunksional Me Shume Porta Per Pajisje Me Porte Type-c Baseus
Adaptor Multifunksional Me Shume Porta Per Pajisje Me Porte Type-c Baseus
Adaptor Multifunksional Me Shume Porta Per Pajisje Me Porte Type-c Baseus
Adaptor Multifunksional Me Shume Porta Per Pajisje Me Porte Type-c Baseus
Adaptor Multifunksional Me Shume Porta Per Pajisje Me Porte Type-c Baseus
Adaptor Multifunksional Me Shume Porta Per Pajisje Me Porte Type-c Baseus
Adaptor Multifunksional Me Shume Porta Per Pajisje Me Porte Type-c Baseus
Adaptor Multifunksional Me Shume Porta Per Pajisje Me Porte Type-c Baseus
Adaptor Multifunksional Me Shume Porta Per Pajisje Me Porte Type-c Baseus
Adaptor Multifunksional Me Shume Porta Per Pajisje Me Porte Type-c Baseus
Adaptor Multifunksional Me Shume Porta Per Pajisje Me Porte Type-c Baseus
Adaptor Multifunksional Me Shume Porta Per Pajisje Me Porte Type-c Baseus
Adaptor Multifunksional Me Shume Porta Per Pajisje Me Porte Type-c Baseus
Adaptor Multifunksional Me Shume Porta Per Pajisje Me Porte Type-c Baseus
Adaptor Multifunksional Me Shume Porta Per Pajisje Me Porte Type-c Baseus
Adaptor Multifunksional Me Shume Porta Per Pajisje Me Porte Type-c Baseus
Adaptor Multifunksional Me Shume Porta Per Pajisje Me Porte Type-c Baseus

Adaptor Multifunksional Me Shume Porta Per Pajisje Me Porte Type-c Baseus

Cmimi real Lek 8,500 Oferte Lek 6,500 Ulje 24%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHRKIMI I PRODUKTIT

EMRI : ADAPTOR ME SHUME PORTA

MARKA : BASEUS

MATERIALI : TPE + ALIAZH ALUMINI

GJATESIA E KABELLIT : 10cm

NGJYRA : GRI

PERSHTATET PER : PAISJET ME PORTE TYPE-C ME SISTEM MAC OS SIERRA / WINDOWS 10 / CHROME OS / ETJ

PORTA TYPE-C : PER KARIKIM ME POWER DELIVERY DERI NE 87W

PORTA HDMI : DALJE VIDEO ME REZOLUCION HD 4K@30Hz, 2K@60Hz

PORTA USB 3.0 : ME DALJE 5V / 0.9A DHE SHPEJTESI TRANSMETIMI 5GBps

PORTE PER KARTE MICRO TF DHE SD: PER LEXIMIN E KARTES MICRO TF DHE KARTES SD ME KAPACITET DERI NE 2TB

PORTE AUX 3.5mm : PER TE LIDHUR KUFJE APO PAJISJE TE TJERA QE LIDHEN ME FISHE AUDIO 3.5mm

VECORI : DIZENJUAR SPECIFIKISHT PER iP TABLET PRO, ME KEND TE KTHYER DHE PERSHTATJE TE PLOTE SI TE ISHTE PJESE E TABLETIT

PAMJE MODERNE, MATERIAL CILESOR, PERMASE E VOGEL, GJITHMONE ME VETE PA JU RENDUAR

PORTA TE NDRYSHME PER CDO RAST PERDORIMI, TE GJITHA PORTAT MUND TE PERDOREN NJEKOHESISHT

GJEN PERDORIM NE SHUME SITUATA DUKE JU SJELLE LEHTESI, KURSIM KOHE DHE PARASH,

INTERAKTIVITET PRODUKTIV ME PAJISJEN TUAJ NE PERDORIMIN E PERDITSHEM

MUND TE LIDHET ME AKSESORE TE JASHTEM SI TASTIERA, MUASI, HARDISKU ETJ NEPERMJET PORTES USB 3.0 DUKE E KTHYER PAJISJEN TUAJ NE DESKTOP NE CAST PER TE PERPUNUAR DOKUMENTE ME LEHTE DHE ME SHPEJTE

INDIKATORI LED TREGON STATUSIN E PUNES SE ADAPTORIT

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Adaptor HUB
Oferte
Adaptor USB 3.0 Per Karte SD Dhe MicroSD Hoco
hoco
Oferte Lek 1,700 Cmimi real Lek 2,500 Ulje 32%