Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Adaptor Multifunksional Me 6 Porta Per Pajisje Me Porte Type-c Baseus

Adaptor Multifunksional Me 6 Porta Per Pajisje Me Porte Type-c Baseus X
+
-
=

?
Porosit Tani

Adaptor Multifunksional Me 6 Porta Per Pajisje Me Porte Type-c Baseus

Adaptor Multifunksional Me 6 Porta Per Pajisje Me Porte Type-c Baseus
Adaptor Multifunksional Me 6 Porta Per Pajisje Me Porte Type-c Baseus
Adaptor Multifunksional Me 6 Porta Per Pajisje Me Porte Type-c Baseus
Adaptor Multifunksional Me 6 Porta Per Pajisje Me Porte Type-c Baseus
Adaptor Multifunksional Me 6 Porta Per Pajisje Me Porte Type-c Baseus
Adaptor Multifunksional Me 6 Porta Per Pajisje Me Porte Type-c Baseus
Adaptor Multifunksional Me 6 Porta Per Pajisje Me Porte Type-c Baseus
Adaptor Multifunksional Me 6 Porta Per Pajisje Me Porte Type-c Baseus

Adaptor Multifunksional Me 6 Porta Per Pajisje Me Porte Type-c Baseus

PERSHRKIMI I PRODUKTIT

EMRI : ADAPTOR ME SHUME PORTA

MARKA : BASEUS

MATERIALI : TPE + ALIAZH ALUMINI

GJATESIA E KABELLIT : 10cm

NGJYRA : GRI

PERSHTATET PER : PAISJET ME PORTE TYPE-C ME SISTEM MAC OS SIERRA / WINDOWS 10 / CHROME OS / ETJ

PORTA TYPE-C : PER KARIKIM ME POWER DELIVERY DERI NE 100W

PORTA HDMI : DALJE VIDEO ME REZOLUCION HD 4K@30Hz, 2K@60Hz

PORTA USB 3.0 : ME DALJE 5V / 0.9A DHE SHPEJTESI TRANSMETIMI 5GBps

PORTA RJ45: DERI NE 1GBps

VECORI : DIZENJUAR SPECIFIKISHT PER iP TABLET PRO, ME KEND TE KTHYER DHE PERSHTATJE TE PLOTE SI TE ISHTE PJESE E TABLETIT

PAMJE MODERNE, MATERIAL CILESOR, PERMASE E VOGEL, GJITHMONE ME VETE PA JU RENDUAR

PORTA TE NDRYSHME PER CDO RAST PERDORIMI, TE GJITHA PORTAT MUND TE PERDOREN NJEKOHESISHT

GJEN PERDORIM NE SHUME SITUATA DUKE JU SJELLE LEHTESI, KURSIM KOHE DHE PARASH,

INTERAKTIVITET PRODUKTIV ME PAJISJEN TUAJ NE PERDORIMIN E PERDITSHEM

MUND TE LIDHET ME AKSESORE TE JASHTEM SI TASTIERA, MUASI, HARDISKU ETJ NEPERMJET PORTES USB 3.0 DUKE E KTHYER PAJISJEN TUAJ NE DESKTOP NE CAST PER TE PERPUNUAR DOKUMENTE ME LEHTE DHE ME SHPEJTE

INDIKATORI LED TREGON STATUSIN E PUNES SE ADAPTORIT

Cmimi real Lek 8,900 Oferte Lek 7,900 Ulje 11%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Të tjera nga Adaptor HUB
Oferte
Adaptor Type-C Ne RJ45 LAN Hoco
hoco
Oferte Lek 1,300 Cmimi real Lek 2,200 Ulje 41%
Oferte
Adaptor HUB Hoco Me Shumë Porta 8 në 1
hoco
Oferte Lek 3,600 Cmimi real Lek 4,500 Ulje 20%
Oferte
Adaptor Type-C Ne HDMI + VGA
hoco
Oferte Lek 1,900 Cmimi real Lek 2,600 Ulje 27%