Adaptor Modern Me 7 Porta Ne 1 Per Pajisje Me Porte Type-c Baseus

Adaptor Modern Me 7 Porta Ne 1 Per Pajisje Me Porte Type-c Baseus
Adaptor Modern Me 7 Porta Ne 1 Per Pajisje Me Porte Type-c Baseus
Adaptor Modern Me 7 Porta Ne 1 Per Pajisje Me Porte Type-c Baseus
Adaptor Modern Me 7 Porta Ne 1 Per Pajisje Me Porte Type-c Baseus
Adaptor Modern Me 7 Porta Ne 1 Per Pajisje Me Porte Type-c Baseus
Adaptor Modern Me 7 Porta Ne 1 Per Pajisje Me Porte Type-c Baseus
Adaptor Modern Me 7 Porta Ne 1 Per Pajisje Me Porte Type-c Baseus
Adaptor Modern Me 7 Porta Ne 1 Per Pajisje Me Porte Type-c Baseus
Adaptor Modern Me 7 Porta Ne 1 Per Pajisje Me Porte Type-c Baseus
Adaptor Modern Me 7 Porta Ne 1 Per Pajisje Me Porte Type-c Baseus
Adaptor Modern Me 7 Porta Ne 1 Per Pajisje Me Porte Type-c Baseus
Adaptor Modern Me 7 Porta Ne 1 Per Pajisje Me Porte Type-c Baseus
Adaptor Modern Me 7 Porta Ne 1 Per Pajisje Me Porte Type-c Baseus
Adaptor Modern Me 7 Porta Ne 1 Per Pajisje Me Porte Type-c Baseus
Adaptor Modern Me 7 Porta Ne 1 Per Pajisje Me Porte Type-c Baseus
Adaptor Modern Me 7 Porta Ne 1 Per Pajisje Me Porte Type-c Baseus
Adaptor Modern Me 7 Porta Ne 1 Per Pajisje Me Porte Type-c Baseus

Adaptor Modern Me 7 Porta Ne 1 Per Pajisje Me Porte Type-c Baseus

Cmimi real Lek 7,000 Oferte Lek 5,900 Ulje 16%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHRKIMI I PRODUKTIT

EMRI : ADAPTOR ME SHUME PORTA

MARKA : BASEUS

MATERIALI : ABS + PELHURE

NGJYRA : GRI

PERSHTATET PER : PAISJET ME PORTE TYPE-C ME SISTEM WINDOWS 10 OSE ANDROID 8.0.0 E SIPER

PORTA HDMI : DALJE VIDEO ME REZOLUCION 4K / 30Hz

2 X PORTA USB 3.0 : ME DALJE 5V / 900mAH MAX DHE SHPEJTESI TRANSMETIMI 5GBps

PORTA TYPE-C : KARIKIM I SHPEJTE ME POWER DELIVERY 49W MAX

PORTA PER LEXIMIN E KARTAVE SD DHE MICRO SD

PORTA RJ45 PER LIDHJE ME INTERNET NEPERMJET KABELLIT

VECORI : DIZENJIM I THJESHTE ME PELHURE, PAMJE TERHEQESE DHE MATERIAL I DURUESHEM

TRANSMETON  VIDEO HD 4K@30Hz, EFFEKTE VIZUALE NE CILESINE E KINEMASE

TRANSMETONI LEHTE DHE SHPEJTE VIDEO, IMAZHE DHE DOKUMENTE TE NDRYSHME NEPERMJET 2 PORTAVE USB 3.0 ME SHPEJTESI TRANSMETIMI DERI NE 5Gbps

KALONI NE LAPTOP FOTOT DHE VIDEOT NGA KARTA SD OSE MICRO SD E APARATIT FOTOGRAFIK

LUNDRONI NE INTERNET SHPEJTE DHE PA SHKEPUTJE NEPERMJET PORTES GIGABIT ETHERNET ME SHPEJTESI DERI NE 1000Mbps

KRIJONI KOPJE REZERVE TE MATERIALEVE TUAJ DHE LIRONI MEMORIEN E LAPTOPIT DUKE I KALUAR ATO NE HARDISK TE JASHTEM, ADAPTORI MUND TE LEXOJE HARDISK DERI NE 2T MEMORIE

MUND TE KARIKONI SHPEJTE NEPERMJET PORTES ME PROTOKOLL KARIKIMI TE SHPEJTE PD 3.0

PERMASA E VOGEL DHE DIZENJIM I LEHTE E BEN KETE PRODUKT IDEAL THE MJAFT PRAKTIK PER TA PATUR ME VETE SA HERE QE JU DUHET, PA JU RENDUAR

PAMJE MODERNE, MATERIAL CILESOR, PERMASE E VOGEL, NJE PARTNER I DOMOSDOSHEM

PORTA TE NDRYSHME PER CDO RAST PERDORIMI, TE GJITHA PORTAT MUND TE PERDOREN NJEKOHESISHT

SHPEJTESI KARIKIMI DHE TRANSMETIMI TE MAHNITSHME

GJEN PERDORIM NE SHUME SITUATA DUKE JU SJELLE LEHTESI, KURSIM KOHE DHE PARASH,

INTERAKTIVITET PRODUKTIV ME LAPTOPIN OSE CELULARIN NE PERDORIMIN E PERDITSHEM

MUND TE LIDHET ME AKSESORE TE JASHTEM SI TASTIERA, MUASI, HARDISKU ETJ NEPERMJET 3 PORTAVE USB 3.0 DUKE E KTHYER LAPTOPIN APO CELULARIN TUAJ NE DESKTOP NE CAST PER T'E PERPUNUAR DOKUMENTE ME LEHTE DHE ME SHPEJTE

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Adaptor HUB
Oferte
Adaptor USB 3.0 Per Karte SD Dhe MicroSD Hoco
hoco
Oferte Lek 1,700 Cmimi real Lek 2,500 Ulje 32%