Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Adaptor HUB Me Shumë Porta Multifunksionale

Adaptor HUB Me Shumë Porta Multifunksionale X
+
-
=

?
Porosit Tani

Adaptor HUB Me Shumë Porta Multifunksionale

Adaptor HUB Me Shumë Porta Multifunksionale
Adaptor HUB Me Shumë Porta Multifunksionale
Adaptor HUB Me Shumë Porta Multifunksionale
Adaptor HUB Me Shumë Porta Multifunksionale
Adaptor HUB Me Shumë Porta Multifunksionale

Adaptor HUB Me Shumë Porta Multifunksionale

Përshkrimi i Produktit

Emri: Adaptor me Shumë Porta

Marka: Wiwu

Materiali: Aliazh Alumini + ABS + Xham i Temperuar

Pesha: 72g

Përshtatet për: Pajisjet me Portë Type-C

Porta HDMI: Dalje Video me rezolucion 4K / 30Hz

3x Porta USB 3.0: Me shpejtësi transmetimi 5GBps dhe dalje 5 / 1.5A max

Kartë: SD/TF Card

Veçori: Material cilësor dhe përmasë e vogël për ta pasur gjithmonë me vete,

Pamje moderne plot shkëlqim, porta të ndryshme për çdo rast përdorimi,

Shpejtësi karikimi dhe transmetimi të mahnitshme,

Mbrojtje e shumëfishtë e qarkut,

Lidhet me televizor me portë HDMI,

Mund të lidhet me aksesore të jashtme si tastiera, mausi, hardisku, etj., nëpërmjet 3 portave USB 3.0 duke e përdorur laptopin si desktop për të punuar me shpejtë dhe me lehtë të dhëna të ndryshme,

Materiali prej aliazhi të aluminit shpërqëndrohet në mënyrë efektive nxehësinë,

Gjen përdorim në shumë situata duke ju sjellë lehtësi, kursim kohë dhe parash,

Interaktivitet produktiv me laptopin në përdorimin e përditshëm.

Indikatori LED tregon statusin e punës së adaptorit.

Cmimi real Lek 8,000 Oferte Lek 7,300 Ulje 9%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Të tjera nga Adaptor
Adaptor Karikimi 2.1A me Kabell Karikimi Lightning / Micro & Type-c 1m
remax
Lek 800
Oferte
Adaptor Audio 2 në 1 Aux dhe Lightning Moxom
moxom
Oferte Lek 1,000 Cmimi real Lek 1,600 Ulje 38%
Oferte
Adaptor Audio 2 ne 1 Type-c ne Type-c + AUX
baseus
Oferte Lek 800 Cmimi real Lek 1,200 Ulje 33%
Oferte
Adaptor Audio Aux në iPhone Baseus
baseus
Oferte Lek 1,900 Cmimi real Lek 2,700 Ulje 30%
Oferte
Adaptor Audio Lightning - Lightning + AUX 3.5mm
baseus
Oferte Lek 1,500 Cmimi real Lek 2,500 Ulje 40%