Adaptor Me Shume Porta Per Pajisje Me Porte Type-c Baseus

Adaptor Me Shume Porta Per Pajisje Me Porte Type-c Baseus
Adaptor Me Shume Porta Per Pajisje Me Porte Type-c Baseus
Adaptor Me Shume Porta Per Pajisje Me Porte Type-c Baseus
Adaptor Me Shume Porta Per Pajisje Me Porte Type-c Baseus
Adaptor Me Shume Porta Per Pajisje Me Porte Type-c Baseus
Adaptor Me Shume Porta Per Pajisje Me Porte Type-c Baseus
Adaptor Me Shume Porta Per Pajisje Me Porte Type-c Baseus
Adaptor Me Shume Porta Per Pajisje Me Porte Type-c Baseus
Adaptor Me Shume Porta Per Pajisje Me Porte Type-c Baseus
Adaptor Me Shume Porta Per Pajisje Me Porte Type-c Baseus
Adaptor Me Shume Porta Per Pajisje Me Porte Type-c Baseus
Adaptor Me Shume Porta Per Pajisje Me Porte Type-c Baseus
Adaptor Me Shume Porta Per Pajisje Me Porte Type-c Baseus
Adaptor Me Shume Porta Per Pajisje Me Porte Type-c Baseus

Adaptor Me Shume Porta Per Pajisje Me Porte Type-c Baseus

Cmimi real Lek 12,000 Oferte Lek 9,500 Ulje 21%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHRKIMI I PRODUKTIT

EMRI : ADAPTOR ME SHUME PORTA  5 NE 1

MARKA : BASEUS

MATERIALI : ALIAZH ALUMINI + XHAM I TEMPERUAR + ABS 

PERMASA : 118 x 45 x 14mm

PESHA : 96g

PERSHTATET PER : PAJISJET ME PORTE TYPE-C

2x PORTA HDMI : DALJE VIDEO ME REZOLUCION 4K / 30Hz

2x PORTA USB 3.0 : ME SHPEJTESI TRANSMETIMI 5GBps DHE DALJE 5 / 1.5A MAX

PORTA TYPE-C 1 : DALJE 15W / HYRJE 87W MAX

PORTE INTERNETI ( RJ45 ) : PER SHPEJTESI INTERNETI DERI NE 10GBps

VECORI : MATERIAL CILESOR DHE PERMASE E VOGEL PER TA PASUR GJITHMONE ME VETE,

PAMJE MODERNE ME XHAM TE TEMPERUAR TE TEJDUKSHEM,

PORTA TE NDRYSHME PER CDO RAST PERDORIMI,

CDO PORTE KA ÇIP ME VETE DUKE SIGURUAR PERFORMANCEN EKSELENTE

SHPEJTESI KARIKIMI DHE TRANSMETIMI TE MAHNITSHME,

MBROJTJE E SHUMEFISHTE E QARKUT,

LIDHET ME DERI NE 2 TELEVIZORE APO MONITORE ME ANE TE 2 PORTAVE HDMI,

MUND TE LIDHET ME AKSESORE TE JASHTEM SI TASTIERA, MUASI, HARDISKU ETJ NEPERMJET 2 PORTAVE USB 3.0 DUKE E PERDORUR PAJISJEN SI DESKTOP PER TE PERPUNUAR ME SHPEJTE DHE ME LEHTE TE DHENA TE NDRYSHME,

MATERIALI PREJ ALIAZHI TE ALUMINIT E SHPERHAP NE MENYRE EFFEKTIVE NXEHTESINE,

PERSHTATET ME PAJISJET ME PORTE TYPE-C DHE POTHUASE ME TE GJITHE SISTEMET E OPERIMIT,

GJEN PERDORIM NE SHUME SITUATA DUKE JU SJELLE LEHTESI, KURSIM KOHE DHE PARASH,

INTERAKTIVITET PRODUKTIV ME PAJISJEN TUAJ NE PERDORIMIN E PERDITSHEM

INDIKATORI LED TREGON STATUSIN E PUNES SE ADAPTORIT

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Adaptor HUB
Oferte
Adaptor USB 3.0 Per Karte SD Dhe MicroSD Hoco
hoco
Oferte Lek 1,700 Cmimi real Lek 2,500 Ulje 32%