Adaptor Me Shume Porta Per Pajisje Me Porte Type-c Baseus

Adaptor Me Shume Porta Per Pajisje Me Porte Type-c Baseus
Adaptor Me Shume Porta Per Pajisje Me Porte Type-c Baseus
Adaptor Me Shume Porta Per Pajisje Me Porte Type-c Baseus
Adaptor Me Shume Porta Per Pajisje Me Porte Type-c Baseus
Adaptor Me Shume Porta Per Pajisje Me Porte Type-c Baseus
Adaptor Me Shume Porta Per Pajisje Me Porte Type-c Baseus
Adaptor Me Shume Porta Per Pajisje Me Porte Type-c Baseus
Adaptor Me Shume Porta Per Pajisje Me Porte Type-c Baseus
Adaptor Me Shume Porta Per Pajisje Me Porte Type-c Baseus
Adaptor Me Shume Porta Per Pajisje Me Porte Type-c Baseus
Adaptor Me Shume Porta Per Pajisje Me Porte Type-c Baseus

Adaptor Me Shume Porta Per Pajisje Me Porte Type-c Baseus

Cmimi real Lek 5,500 Oferte Lek 4,200 Ulje 24%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHRKIMI I PRODUKTIT

EMRI : ADAPTOR ME SHUME PORTA  5 NE 1

MARKA : BASEUS

MATERIALI : ALIAZH ALUMINI + ABS 

PERMASA : 100 x 33 x 12 mm

PERSHTATET PER : PAJISJET ME PORTE TYPE-C

PORTA HDMI : DALJE VIDEO ME REZOLUCION 4K / 30Hz

2x PORTA USB 3.0 : ME SHPEJTESI TRANSMETIMI 5GBps DHE DALJE 5 / 1.5A MAX

PORTA TYPE-C 1 : DALJE 15W / HYRJE 87W MAX

PORTA TYPE-C 2 : TRANSMETIM TE DHENASH DERI NE 5GBps

VECORI : MATERIAL CILESOR DHE PERMASE E VOGEL PER TA PASUR GJITHMONE ME VETE,

PAMJE MODERNE E TEJDUKSHME

PORTA TE NDRYSHME PER CDO RAST PERDORIMI,

CDO PORTE KA ÇIP ME VETE DUKE SIGURUAR PERFORMANCEN EKSELENTE

SHPEJTESI KARIKIMI DHE TRANSMETIMI TE MAHNITSHME,

MBROJTJE E SHUMEFISHTE E QARKUT,

LIDHET ME TELEVIZOR ME PORTE HDMI,

MUND TE LIDHET ME AKSESORE TE JASHTEM SI TASTIERA, MUASI, HARDISKU ETJ NEPERMJET 3 PORTAVE USB 3.0 DUKE E PERDORUR PAJISJEN SI DESKTOP PER TE PERPUNUAR ME SHPEJTE DHE ME LEHTE TE DHENA TE NDRYSHME,

MATERIALI PREJ ALIAZHI TE ALUMINIT E SHPERHAP NE MENYRE EFFEKTIVE NXEHTESINE,

PERSHTATET ME PAJISJET ME PORTE TYPE-C DHE POTHUASE ME TE GJITHE SISTEMET E OPERIMIT(PERVEC XP 64-BIT DHE LINUX),

GJEN PERDORIM NE SHUME SITUATA DUKE JU SJELLE LEHTESI, KURSIM KOHE DHE PARASH,

INTERAKTIVITET PRODUKTIV ME PAJISJEN TUAJ NE PERDORIMIN E PERDITSHEM

INDIKATORI LED TREGON STATUSIN E PUNES E ADAPTORIT

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Adaptor HUB
Oferte
Adaptor USB 3.0 Per Karte SD Dhe MicroSD Hoco
hoco
Oferte Lek 1,700 Cmimi real Lek 2,500 Ulje 32%