Adaptor Me Shume Porta Per Laptop Me 2 Porta Type-c Baseus

Adaptor Me Shume Porta Per Laptop Me 2 Porta Type-c Baseus
Adaptor Me Shume Porta Per Laptop Me 2 Porta Type-c Baseus
Adaptor Me Shume Porta Per Laptop Me 2 Porta Type-c Baseus
Adaptor Me Shume Porta Per Laptop Me 2 Porta Type-c Baseus
Adaptor Me Shume Porta Per Laptop Me 2 Porta Type-c Baseus
Adaptor Me Shume Porta Per Laptop Me 2 Porta Type-c Baseus
Adaptor Me Shume Porta Per Laptop Me 2 Porta Type-c Baseus
Adaptor Me Shume Porta Per Laptop Me 2 Porta Type-c Baseus
Adaptor Me Shume Porta Per Laptop Me 2 Porta Type-c Baseus
Adaptor Me Shume Porta Per Laptop Me 2 Porta Type-c Baseus
Adaptor Me Shume Porta Per Laptop Me 2 Porta Type-c Baseus
Adaptor Me Shume Porta Per Laptop Me 2 Porta Type-c Baseus
Adaptor Me Shume Porta Per Laptop Me 2 Porta Type-c Baseus
Adaptor Me Shume Porta Per Laptop Me 2 Porta Type-c Baseus
Adaptor Me Shume Porta Per Laptop Me 2 Porta Type-c Baseus
Adaptor Me Shume Porta Per Laptop Me 2 Porta Type-c Baseus
Adaptor Me Shume Porta Per Laptop Me 2 Porta Type-c Baseus
Adaptor Me Shume Porta Per Laptop Me 2 Porta Type-c Baseus
Adaptor Me Shume Porta Per Laptop Me 2 Porta Type-c Baseus
Adaptor Me Shume Porta Per Laptop Me 2 Porta Type-c Baseus
Adaptor Me Shume Porta Per Laptop Me 2 Porta Type-c Baseus

Adaptor Me Shume Porta Per Laptop Me 2 Porta Type-c Baseus

Color
Cmimi real Lek 8,000 Oferte Lek 4,700 Ulje 41%
/
 • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro jashte Shqiperie
 • Produkt origjinal
 • Cilesi e larte
 • Pagesa ne dorezim te produktit
 • Ne gjendje, gati per transport
 • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHRKIMI I PRODUKTIT

EMRI : ADAPTOR ME SHUME PORTA

MARKA : BASEUS

MATERIALI : ALIAZH ALUMINI

PERMASA : 9.6 x 2.9 x 0.8 cm

NGJYRA : GRI

PERSHTATET PER : PAISJET ME 2 PORTA TYPE-C SI MACBOOK PRO 2016 / 2017 ETJ

2 x PORTA USB 3.0 : ME DALJE 5V / 0.9A DHE SHPEJTESI TRANSMETIMI 5GBps

PORTA TYPE-C THUNDERBOLT 3: KARIKIM TE SHPEJTE ME POWER DELIVERY DHE TRANSMETIM TE DHENASH DERI NE 40GBps

PORTA TYPE-C : DALJE 5V/9V/14.5V/20V @ 3A (Max)

PORTA HDMI: TRANSMETIM VIDEO 4K @ 30Hz / 2K @ 60Hz

VECORI : PAMJE MODERNE, MATERIAL CILESOR, PERMASE E VOGEL, GJITHMONE ME VETE PA JU RENDUAR

PORTA TE NDRYSHME PER CDO RAST PERDORIMI, TE GJITHA PORTAT MUND TE PERDOREN NJEKOHESISHT

GJEN PERDORIM NE SHUME SITUATA DUKE JU SJELLE LEHTESI, KURSIM KOHE DHE PARASH,

INTERAKTIVITET PRODUKTIV ME LAPTOPIN NE PERDORIMIN E PERDITSHEM

MUND TE LIDHET ME AKSESORE TE JASHTEM SI TASTIERA, MUASI, HARDISKU ETJ NEPERMJET 2 PORTAVE USB 3.0 DUKE E KTHYER LAPTOPIN TUAJ NE DESKTOP NE CAST PER TE PERPUNUAR DOKUMENTE ME LEHTE DHE ME SHPEJTE

INDIKATORI LED TREGON STATUSIN E PUNES SE ADAPTORIT

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Adaptor HUB
Oferte
Adaptor HUB Hoco Me Shume Porta 6 ne 1
hoco
Oferte Lek 4,500 Cmimi real Lek 6,700 Ulje 33%
Oferte
Lexues Hard Disk / SSD 2.5" Orico Me Porte Type-C
orico
Oferte Lek 2,500 Cmimi real Lek 3,700 Ulje 32%