Adaptor Me Shume Porta Per Telefona Me Porte Type-c Baseus

Adaptor Me Shume Porta Per Telefona Me Porte Type-c Baseus
Adaptor Me Shume Porta Per Telefona Me Porte Type-c Baseus
Adaptor Me Shume Porta Per Telefona Me Porte Type-c Baseus
Adaptor Me Shume Porta Per Telefona Me Porte Type-c Baseus
Adaptor Me Shume Porta Per Telefona Me Porte Type-c Baseus
Adaptor Me Shume Porta Per Telefona Me Porte Type-c Baseus

Adaptor Me Shume Porta Per Telefona Me Porte Type-c Baseus

Cmimi real Lek 3,500
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro jashte Shqiperie
  • Produkt origjinal
  • Cilesi e larte
  • Pagesa ne dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
PERSHRKIMI I PRODUKTIT

EMRI : ADAPTOR ME SHUME PORTA

MARKA : BASEUS

PERSHTATET PER : PAISJET ME PORTE TYPE-C ME SISTEM WINDOWS 10 OSE ANDROID 8.0.0 E SIPER

PORTA HDMI : DALJE VIDEO ME REZOLUCION 4K / 30Hz

PORTA USB 3.0 : ME SHPEJTESI TRANSMETIMI 5GBps

2 X USB 2.0 : ME DALJE 500mAH MAX DHE SHPEJTESI TRANSMETIMI 480MBps

PORTA TYPE-C : KARIKIM I SHPEJTE ME DALJE 5V / 3A

PORTA PER LEXIMIN E KARTAVE SD DHE MICRO SD : NUK MUND T'I LEXOJE TE DY KARTA NJEHERESH

VECORI : DIZENJIM PRAKTIK SI MBESHTETESE PER TELEFONA ME PORTE TYPE-C

MATERIAL CILESOR DHE PERMASE E VOGEL

PORTA TE NDRYSHME PER CDO RAST PERDORIMI

SHPEJTESI KARIKIMI DHE TRANSMETIMI TE MAHNITSHME

PRANON KARTE MEMORIE NORMALE DHE MICRO,

GJEN PERDORIM NE SHUME SITUATA DUKE JU SJELLE LEHTESI, KURSIM KOHE DHE PARASH,

INTERAKTIVITET ME LAPTOPIN NE PERDORIMIN E PERDITSHEM

MUND TE LIDHET ME AKSESORE TE JASHTEM SI TASTIERA, MUASI, HARDISKU ETJ NEPERMJET 3 PORTAVE USB


Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Adaptor HUB
Oferte
Adaptor HUB Hoco Me Shume Porta 6 ne 1
hoco
Oferte Lek 4,500 Cmimi real Lek 6,700 Ulje 33%
Oferte
Lexues Hard Disk / SSD 2.5" Orico Me Porte Type-C
orico
Oferte Lek 2,500 Cmimi real Lek 3,700 Ulje 32%