ADAPTOR ME SHUME PORTA BASEUS 6 NE 1 ME PORTE HDMI 4K, 3 x USB 3.0, PORTE LAN RJ45 DHE TYPE-C PD PER PAJISJE ME PORTE TYPE-C

Zbritje 5%

Çmimi:
Lek 5,800 Lek 6,100
Gjendje:
Në gjendje

Përshkrimi

Produkte që mund të pëlqeni

Produkte që keni parë së fundi