Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Adaptor Me Shume Porta 5 Ne 1 Hoco Per Laptop Me Porte Type-C

Adaptor Me Shume Porta 5 Ne 1 Hoco Per Laptop Me Porte Type-C X
+
-
=

?
Porosit Tani

Adaptor Me Shume Porta 5 Ne 1 Hoco Per Laptop Me Porte Type-C

Adaptor Me Shume Porta 5 Ne 1 Hoco Per Laptop Me Porte Type-C
Adaptor Me Shume Porta 5 Ne 1 Hoco Per Laptop Me Porte Type-C
Adaptor Me Shume Porta 5 Ne 1 Hoco Per Laptop Me Porte Type-C
Adaptor Me Shume Porta 5 Ne 1 Hoco Per Laptop Me Porte Type-C
Adaptor Me Shume Porta 5 Ne 1 Hoco Per Laptop Me Porte Type-C
Adaptor Me Shume Porta 5 Ne 1 Hoco Per Laptop Me Porte Type-C
Adaptor Me Shume Porta 5 Ne 1 Hoco Per Laptop Me Porte Type-C
Adaptor Me Shume Porta 5 Ne 1 Hoco Per Laptop Me Porte Type-C
Adaptor Me Shume Porta 5 Ne 1 Hoco Per Laptop Me Porte Type-C

Adaptor Me Shume Porta 5 Ne 1 Hoco Per Laptop Me Porte Type-C

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : ADAPTOR ME SHUME PORTA

MARKA : HOCO

MATERIALI : ALIAZH ZINKU + ABS + AKRILIK

NGJYRA : GRI

HYRJE : 1 x USB 2.0 / 1 x USB 3.0 / 1 x Type-C / 1 x HDMI / 1 x RJ45 LAN

PERMASA : 110 x 30 x 14.2 mm

GJATESIA E KABELLIT : 13.5cm

PERSHTATET PER : PAISJET ME PORTE TYPE-C

VECORI : MATERIAL CILESOR DHE PERMASE E VOGEL PER TA PASUR GJITHMONE ME VETE,

PAMJE MODERNE PLOT SHKELQIM

PORTA TE NDRYSHME PER CDO RAST PERDORIMI,

SHPEJTESI KARIKIMI DHE TRANSMETIMI TE MAHNITSHME,

LIDHJE E MENJEHERSHME ME INTERNETIN FALE PORTES LAN RJ45,

LIDHET ME TELEVIZOR ME PORTE HDMI,

MUND TE LIDHET ME AKSESORE TE JASHTEM SI TASTIERA, MUASI, HARDISKU ETJ NEPERMJET 2 PORTAVE USB 2.0 DHE USB 3.0 DUKE E PERDORUR LAPTOPIN SI DESKTOP PER TE PERPUNUAR ME SHPEJTE DHE ME LEHTE TE DHENA TE NDRYSHME,

MATERIALI PREJ ALIAZHI TE ZINKUT E SHPERHAP NE MENYRE EFFEKTIVE NXEHTESINE,

GJEN PERDORIM NE SHUME SITUATA DUKE JU SJELLE LEHTESI, KURSIM KOHE DHE PARASH,

INTERAKTIVITET PRODUKTIV ME LAPTOPIN NE PERDORIMIN E PERDITSHEM,

INDIKATORI LED TREGON STATUSIN E PUNES E ADAPTORIT

Cmimi real Lek 4,700 Oferte Lek 3,900 Ulje 17%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Të tjera nga Adaptor
Adaptor Karikimi 2.1A me Kabell Karikimi Lightning / Micro & Type-c 1m
remax
Lek 800
Oferte
Adaptor Audio 2 në 1 Aux dhe Lightning Moxom
moxom
Oferte Lek 1,000 Cmimi real Lek 1,600 Ulje 38%
Oferte
Adaptor Audio 2 ne 1 Type-c ne Type-c + AUX
baseus
Oferte Lek 800 Cmimi real Lek 1,200 Ulje 33%
Oferte
Adaptor Audio Aux në iPhone Baseus
baseus
Oferte Lek 1,900 Cmimi real Lek 2,700 Ulje 30%
Oferte
Adaptor Audio Lightning - Lightning + AUX 3.5mm
baseus
Oferte Lek 1,500 Cmimi real Lek 2,500 Ulje 40%