Adaptor Me Dy Porta Lightning Si Mbajtese Unaze Per Telefonin Moxom

Adaptor Me Dy Porta Lightning Si Mbajtese Unaze Per Telefonin Moxom
Adaptor Me Dy Porta Lightning Si Mbajtese Unaze Per Telefonin Moxom
Adaptor Me Dy Porta Lightning Si Mbajtese Unaze Per Telefonin Moxom
Adaptor Me Dy Porta Lightning Si Mbajtese Unaze Per Telefonin Moxom
Adaptor Me Dy Porta Lightning Si Mbajtese Unaze Per Telefonin Moxom
Adaptor Me Dy Porta Lightning Si Mbajtese Unaze Per Telefonin Moxom

Adaptor Me Dy Porta Lightning Si Mbajtese Unaze Per Telefonin Moxom

Cmimi real Lek 2,200 Oferte Lek 1,400 Ulje 36%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro jashte Shqiperie
  • Produkt origjinal
  • Cilesi e larte
  • Pagesa ne dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : ADAPTOR  AUDIO LIGHTNING

MARKA : MOXOM 

MATERIALI : ABS

DALJE : 1.5A

PERDORIMI : PER KARIKIM DHE DEGJIM AUDIO, MBAJTESE TELEFONI

PERSHTATET PER : PAISJET ME PORTE LIGHTNING

VECORI : ME KETE ADAPTOR MUND TE KARIKONI PAISJEN TUAJ DHE TE DEGJONI MUZIKE NJEKOHESISHT,

PAMJE MODERNE LUKSOZE, MATERIAL CILESOR REZISTENT NDAJ OKSIDIMIT DHE PERDORIMIT, PERMASE E VOGEL, GJITHMONE ME VETE PA JU RENDUAR,

ÇIP INTELIGJENT PER DEKODIMIN E ZERIT SIGURON TRANSMETIM ME SHPEJTESI TE LARTE DHE TINGULL TE QARTE HI-FI,

TELEFONATAT TE QARTA DHE NUK KANE NGECJE ZERI,

ME DY PORTA LIGHTNING PER KARIKIM TE SHPEJTE DHE DEGJIM AUDIO

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Adaptor audio
Oferte
Adaptor Audio Lightning ne Dual Lightning
remax
Oferte Lek 800 Cmimi real Lek 1,200 Ulje 33%
Oferte
Adaptor Audio Type-C ne Aux Baseus
baseus
Oferte Lek 800 Cmimi real Lek 1,400 Ulje 43%