Adaptor Lojrash Gaming Per Ios Dhe Android Baseus (Tastiera Dhe Mausi Nuk Jane Te Perfshire)

Adaptor Lojrash Gaming Per Ios Dhe Android Baseus (Tastiera Dhe Mausi Nuk Jane Te Perfshire)
Adaptor Lojrash Gaming Per Ios Dhe Android Baseus (Tastiera Dhe Mausi Nuk Jane Te Perfshire)
Adaptor Lojrash Gaming Per Ios Dhe Android Baseus (Tastiera Dhe Mausi Nuk Jane Te Perfshire)
Adaptor Lojrash Gaming Per Ios Dhe Android Baseus (Tastiera Dhe Mausi Nuk Jane Te Perfshire)
Adaptor Lojrash Gaming Per Ios Dhe Android Baseus (Tastiera Dhe Mausi Nuk Jane Te Perfshire)
Adaptor Lojrash Gaming Per Ios Dhe Android Baseus (Tastiera Dhe Mausi Nuk Jane Te Perfshire)
Adaptor Lojrash Gaming Per Ios Dhe Android Baseus (Tastiera Dhe Mausi Nuk Jane Te Perfshire)
Adaptor Lojrash Gaming Per Ios Dhe Android Baseus (Tastiera Dhe Mausi Nuk Jane Te Perfshire)
Adaptor Lojrash Gaming Per Ios Dhe Android Baseus (Tastiera Dhe Mausi Nuk Jane Te Perfshire)
Adaptor Lojrash Gaming Per Ios Dhe Android Baseus (Tastiera Dhe Mausi Nuk Jane Te Perfshire)
Adaptor Lojrash Gaming Per Ios Dhe Android Baseus (Tastiera Dhe Mausi Nuk Jane Te Perfshire)
Adaptor Lojrash Gaming Per Ios Dhe Android Baseus (Tastiera Dhe Mausi Nuk Jane Te Perfshire)
Adaptor Lojrash Gaming Per Ios Dhe Android Baseus (Tastiera Dhe Mausi Nuk Jane Te Perfshire)
Adaptor Lojrash Gaming Per Ios Dhe Android Baseus (Tastiera Dhe Mausi Nuk Jane Te Perfshire)
Adaptor Lojrash Gaming Per Ios Dhe Android Baseus (Tastiera Dhe Mausi Nuk Jane Te Perfshire)

Adaptor Lojrash Gaming Per Ios Dhe Android Baseus (Tastiera Dhe Mausi Nuk Jane Te Perfshire)

Cmimi real Lek 4,700 Oferte Lek 3,500 Ulje 26%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHRKIMI I PRODUKTIT

EMRI: ADAPTOR PER LOJRA

MARKA: BASEUS

MATERIALI : PC + SILIKON

WIRELESS : VERSIONI 4.0

HYRJE TYPE-C : JO ME PAK SE DC 5V/1A

DISTANCA E TRANSMETIMIT : 5m

PORTA USB : x2 PER TASTIERE DHE MAUS

PERMASA : 91 x 31 x 16 mm

MBAJTESE MAGNETIKE : 49 x 52 x 9 mm

PESHA : ADAPTORI 41.5g + MBAJTESJA 12.6g

VECORI : TEFEFONI LIDHET ME WIRELESS DHE KONTROLLOHET NEPERMJET LIDHJES ME KABELL NGA TASTIERA DHE MAUSI ME SHUME SAKTESI

LUANI NE MENYRE PROFESIONALE DHE JINI GJITHMONE NJE HAP PARA LOJTAREVE QE LUAJNE DIREKT NE EKRAN

NDIHMES I SHKELQYER PER LOJTARET ME PAK PERVOJE

PERSHTATJE UNIVERSALE PER PLATFORMAT iOS DHE ANDROID

MBAJTESE CELULARI MAGNETIKE E THJESHTE DHE PRAKIKE

TRAJEKTORE E OPTIMIZUAR E MAUSIT QE SIGURON KOMANDIM TE STABILIZUAR DHE PA VONESE

PERPUNONI DOKUMENTET TUAJA NE CELULAR ME TASTIERE DHE MAUS SHUME ME LEHTE NJESOJ SIKUR TE JENI NE KOMPJUTER

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Adaptor
Adaptor Karikimi 2.1A me Kabell Karikimi Lightning / Micro & Type-c 1m
remax
Lek 800
Oferte
Adaptor Audio 2 ne 1 Aux dhe Lightning Moxom
moxom
Oferte Lek 1,000 Cmimi real Lek 1,600 Ulje 38%
Oferte
Adaptor Audio 2 ne 1 Type-c ne Type-c + AUX
baseus
Oferte Lek 800 Cmimi real Lek 1,200 Ulje 33%
Oferte
Adaptor Audio 3ne1 BASEUS
baseus
Oferte Lek 4,200 Cmimi real Lek 5,200 Ulje 19%
Oferte
Adaptor Audio Aux ne iPhone Baseus
baseus
Oferte Lek 1,900 Cmimi real Lek 2,700 Ulje 30%