Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Adaptor Karikimi Type-c Baseus 18w

Adaptor Karikimi Type-c Baseus 18w X
+
-
=

?
Porosit Tani

Adaptor Karikimi Type-c Baseus 18w

Adaptor Karikimi Type-c Baseus 18w
Adaptor Karikimi Type-c Baseus 18w
Adaptor Karikimi Type-c Baseus 18w
Adaptor Karikimi Type-c Baseus 18w
Adaptor Karikimi Type-c Baseus 18w
Adaptor Karikimi Type-c Baseus 18w
Adaptor Karikimi Type-c Baseus 18w
Adaptor Karikimi Type-c Baseus 18w

Adaptor Karikimi Type-c Baseus 18w

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : ADAPTOR KARIKIMI CELULARI

MARKA : BASEUS

MATERIALI : ABS + PC

PESHA : 60g

NGJYRA : E BARDHE

PORTA DALESE : Type-C

HYRJE : 100-240V, 50/60Hz, 300mA

DALJE : 5V/3A 9V/2A 12V/1.5A Max.

PERMASA : 88 x43 x 26mm

VECORI : MATERIAL I CILESISE SE LARTE,

KUNDER NXEHTESISE DHE ZJARRIT,

I SIGURTE PER TU PERDORUR,

PERMASE KOMPKATE PER TA MBAJTUR ME VETE KUDO,

KONTROLLI INTELIGJENT PARANDALON NXEHTESINE E LARTE EDHE DJEGIEN.

ADAPTOR UNIVERSAL, MINI DHE KOMPAKT.

PERSHTATET GJERESISHT ME STANDARTIN NDERKOMBETAR

 

Cmimi real Lek 1,900 Oferte Lek 1,500 Ulje 21%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Të tjera nga Adaptor
Adaptor Karikimi 2.1A me Kabell Karikimi Lightning / Micro & Type-c 1m
remax
Lek 800
Oferte
Adaptor Audio 2 në 1 Aux dhe Lightning Moxom
moxom
Oferte Lek 1,000 Cmimi real Lek 1,600 Ulje 38%
Oferte
Adaptor Audio 2 ne 1 Type-c ne Type-c + AUX
baseus
Oferte Lek 800 Cmimi real Lek 1,200 Ulje 33%
Oferte
Adaptor Audio Aux në iPhone Baseus
baseus
Oferte Lek 1,900 Cmimi real Lek 2,700 Ulje 30%
Oferte
Adaptor Audio Lightning - Lightning + AUX 3.5mm
baseus
Oferte Lek 1,500 Cmimi real Lek 2,500 Ulje 40%