Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Karikues Totu Me Fishe Lightning / Micro / Type-c

Karikues Totu Me Fishe Lightning / Micro / Type-c X
+
-
=

?
Porosit Tani

Karikues Totu Me Fishe Lightning / Micro / Type-c

Karikues Totu Me Fishe Lightning / Micro / Type-c
Karikues Totu Me Fishe Lightning / Micro / Type-c
Karikues Totu Me Fishe Lightning / Micro / Type-c
Karikues Totu Me Fishe Lightning / Micro / Type-c
Karikues Totu Me Fishe Lightning / Micro / Type-c
Karikues Totu Me Fishe Lightning / Micro / Type-c
Karikues Totu Me Fishe Lightning / Micro / Type-c
Karikues Totu Me Fishe Lightning / Micro / Type-c
Karikues Totu Me Fishe Lightning / Micro / Type-c
Karikues Totu Me Fishe Lightning / Micro / Type-c

Karikues Totu Me Fishe Lightning / Micro / Type-c

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : ADAPTOR KARIKIMI

MARKA : TOTU

MODELI : CACA-014

HYRJE : 100-240V

DALJE : 5V / 2.4A

PORTA USB : 2

GJATESIA E KABELLIT : 1m

VECORI : SMART-KARIKUESI KA AFTESI TE NJOHE AUTOMATIKISHT PAISJEN PER SHPEJTESI KARIKIMI OPTIMALE,

PERSHTATET ME SHUMICEN E PAISJEVE CELULARE DHE SISTEMEVE TE OPERIMIT SI iOS APO ANDROID,

PERMASE E VOGEL KOMPAKTE ME PESHE TE VOGEL DHE PERSHTATJE ME VOLTAZHIN NDERKOMBETAR E BEN KETE KARIKUES ZGJEDHJEN IDEALE PER RAST,

PRODUKT I CERTIFIKUAR NGA CE/ROHS PER CILESI PREMIUM TE KOMPONENTEVE DHE SIGURI E MBROJTJE E SHUMEFISHTE QARKU,

Size
Cmimi real Lek 1,600 Oferte Lek 1,000 Ulje 38%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Të tjera nga Adaptor dhe Karikuesa
Oferte
Karikues Wireless Magsafe Apple Origjinal 15w
apple
Oferte Lek 4,200 Cmimi real Lek 5,000 Ulje 16%
Oferte
Adaptor Karikimi Apple Origjinal 5W
apple
Oferte Lek 1,500 Cmimi real Lek 2,300 Ulje 35%