ADAPTOR KARIKIMI TE SHPEJTE QC3.0 PER MAKINE BASEUS ME DY PORTA USB

ADAPTOR KARIKIMI TE SHPEJTE QC3.0 PER MAKINE BASEUS ME DY PORTA USB
ADAPTOR KARIKIMI TE SHPEJTE QC3.0 PER MAKINE BASEUS ME DY PORTA USB
ADAPTOR KARIKIMI TE SHPEJTE QC3.0 PER MAKINE BASEUS ME DY PORTA USB
ADAPTOR KARIKIMI TE SHPEJTE QC3.0 PER MAKINE BASEUS ME DY PORTA USB
ADAPTOR KARIKIMI TE SHPEJTE QC3.0 PER MAKINE BASEUS ME DY PORTA USB
ADAPTOR KARIKIMI TE SHPEJTE QC3.0 PER MAKINE BASEUS ME DY PORTA USB
ADAPTOR KARIKIMI TE SHPEJTE QC3.0 PER MAKINE BASEUS ME DY PORTA USB
ADAPTOR KARIKIMI TE SHPEJTE QC3.0 PER MAKINE BASEUS ME DY PORTA USB
ADAPTOR KARIKIMI TE SHPEJTE QC3.0 PER MAKINE BASEUS ME DY PORTA USB
ADAPTOR KARIKIMI TE SHPEJTE QC3.0 PER MAKINE BASEUS ME DY PORTA USB
ADAPTOR KARIKIMI TE SHPEJTE QC3.0 PER MAKINE BASEUS ME DY PORTA USB

ADAPTOR KARIKIMI TE SHPEJTE QC3.0 PER MAKINE BASEUS ME DY PORTA USB

COLOR
Cmimi real Lek 1,500 Oferte Lek 1,000 Ulje 33%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro jashte Shqiperie
  • Produkt origjinal
  • Cilesi e larte
  • Pagesa ne dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHRKIMI I PRODUKTIT

EMRI : ADAPTOR KARIKIMI CELULARI PER MAKINE

MARKA : BASEUS

HYRJE : DC12 - 24V

DALJE : DC 3.6 - 6.5 V / 3A ; 6.5 - 9V / 2A ; 9 - 12V / 1.5A

PERMASA :  78 x 41 x 18 mm

NGJYRA : E ZEZE 

VECORI : MATERIAL SHUME CILESOR I DURUESHEM NDAJ NXEHTESISE ,

NJOHJE INTELIGJENTE E PASIJES DUKE MBROJTUR BATERINE,

MBROJTJE E SHUMEFISHTE E QARKUT,

KARIKIM I SHPEJTE DHE I SIGURTE,

DIZENJIM MODERN UNIK NE FORME RAKTETE 

DRITE LED QETESUESE PER TA DALLUAR GJATE NATES

NJE PAMJE E RE PER MAKINEN TUAJ

PERSHTATET GJERESISHT ME MODELET E MAKINAVE, POTHUAJSE ME 99.5% TE TYRE 

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Adaptor
Adaptor Karikimi 2.1A me Kabell Karikimi Lightning / Micro & Type-c 1m
remax
Lek 800
Oferte
Adaptor Audio 2 ne 1 Aux dhe Lightning Moxom
moxom
Oferte Lek 1,000 Cmimi real Lek 1,600 Ulje 38%
Oferte
Adaptor Audio 2 ne 1 Type-c ne Type-c + AUX
baseus
Oferte Lek 800 Cmimi real Lek 1,200 Ulje 33%
Oferte
Adaptor Audio 3ne1 BASEUS
baseus
Oferte Lek 4,200 Cmimi real Lek 5,200 Ulje 19%
Oferte
Adaptor Audio Aux ne iPhone Baseus
baseus
Oferte Lek 1,900 Cmimi real Lek 2,700 Ulje 30%