Karikues Fast Charge Me Njohje Inteligjente Me Fishe Micro / Type-c

Karikues Fast Charge Me Njohje Inteligjente Me Fishe Micro / Type-c

Karikues Fast Charge Me Njohje Inteligjente Me Fishe Micro / Type-c

Size
Cmimi real Lek 1,900 Oferte Lek 900 Ulje 53%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro jashte Shqiperie
  • Produkt origjinal
  • Cilesi e larte
  • Pagesa ne dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI: KARIKUES FAST

MARKA: MOXOM

MODELI: 

HYRJE: DC 100-240 V, 50-60 Hz 

DALJE: DC 5V / 3A , 9V / 2A , 12V / 1.5A

VECORI: PRODUKT ORIGJINAL MOXOM,

ME PORTE AUTO-ID DHE FISHE MIKRO OSE TYPE-C,

DIZAJN MODERN, KOMPAKT DHE PREJ MATERIALI SHUME CILESOR,

TEKNOLOGJIA QUALCOMM 3.0 DHE AJO AUTO-ID MUNDESOJNE NJE KARIKIM "FAST" TE SHPEJTE, TE PANDERPRERE DHE TE SIGURTE, NE PARAMETRAT QE VETE PAJISJA KERKON,

MASA TE SHUMTA PER MBROJTJEN E PAJISJES, KARIKUESIT DHE SHTEPISE SUAJ NGA TEMPERATURA E LARTE, MBINGARKESE ELEKTRIKE APO TENSIONI I LARTE

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Adaptor
Adaptor Karikimi 2.1A me Kabell Karikimi Lightning / Micro & Type-c 1m
remax
Lek 800
Oferte
Adaptor Audio 2 ne 1 Aux dhe Lightning Moxom
moxom
Oferte Lek 1,000 Cmimi real Lek 1,600 Ulje 38%
Oferte
Adaptor Audio 2 ne 1 Type-c ne Type-c + AUX
baseus
Oferte Lek 800 Cmimi real Lek 1,200 Ulje 33%
Oferte
Adaptor Audio 3ne1 BASEUS
baseus
Oferte Lek 4,200 Cmimi real Lek 5,200 Ulje 19%
Oferte
Adaptor Audio Aux ne iPhone Baseus
baseus
Oferte Lek 1,900 Cmimi real Lek 2,700 Ulje 30%