ADAPTOR KARIKIMI PER MAKINE SUPER I VOGEL BASEUS ME KARIKIM TE SHPEJTE PD 3.0 / QC3.0 DHE NJOHJE INTELIGJENTE

Zbritje 32%

Modeli: USB
Color: Black
Çmimi:
Lek 1,500 Lek 2,200
Gjendje:
Në gjendje

Përshkrimi

Produkte që mund të pëlqeni

Produkte që keni parë së fundi