Adaptor Karikimi Per Makine Remax Me Dy Porta Karikimi

Adaptor Karikimi Per Makine Remax Me Dy Porta Karikimi
Adaptor Karikimi Per Makine Remax Me Dy Porta Karikimi
Adaptor Karikimi Per Makine Remax Me Dy Porta Karikimi
Adaptor Karikimi Per Makine Remax Me Dy Porta Karikimi
Adaptor Karikimi Per Makine Remax Me Dy Porta Karikimi
Adaptor Karikimi Per Makine Remax Me Dy Porta Karikimi
Adaptor Karikimi Per Makine Remax Me Dy Porta Karikimi
Adaptor Karikimi Per Makine Remax Me Dy Porta Karikimi
Adaptor Karikimi Per Makine Remax Me Dy Porta Karikimi
Adaptor Karikimi Per Makine Remax Me Dy Porta Karikimi
Adaptor Karikimi Per Makine Remax Me Dy Porta Karikimi

Adaptor Karikimi Per Makine Remax Me Dy Porta Karikimi

Color
Cmimi real Lek 1,800 Oferte Lek 1,300 Ulje 28%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : ADAPTOR KARIKIMI PER MAKINE

MARKA : REMAX

PORTA USB :

 

HYRJE : 12-24V

DALJE : 5V-2.4A

MATERIALI : PLASTIKE E FORTE + ALIAZH ALUMINI + INOKS

NGJYRA : E ZEZE / E BARDHE / BOJEQIELLI

SIGURIA : NGA QARKU I SHKURTER DHE NGA MBINGARKESA

VECORI : E PERDOR SI CEKIC NE RASTE EMERGJENTE PER TE THYER DRITAREN

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Adaptor
Adaptor Karikimi 2.1A me Kabell Karikimi Lightning / Micro & Type-c 1m
remax
Lek 800
Oferte
Adaptor Audio 2 ne 1 Aux dhe Lightning Moxom
moxom
Oferte Lek 1,000 Cmimi real Lek 1,600 Ulje 38%
Oferte
Adaptor Audio 2 ne 1 Type-c ne Type-c + AUX
baseus
Oferte Lek 800 Cmimi real Lek 1,200 Ulje 33%
Oferte
Adaptor Audio 3ne1 BASEUS
baseus
Oferte Lek 4,200 Cmimi real Lek 5,200 Ulje 19%
Oferte
Adaptor Audio Aux ne iPhone Baseus
baseus
Oferte Lek 1,900 Cmimi real Lek 2,700 Ulje 30%