ADAPTOR KARIKIMI PER MAKINE 45W ME QC3.0 DHE PD3.0 + TREGUES DIGJITAL LED BASEUS ME NJOHJE INTELIGJENTE

Zbritje 36%

TYPE: 2x USB-A
Çmimi:
Lek 1,600 Lek 2,500
Gjendje:
Në gjendje

Përshkrimi

Produkte që mund të pëlqeni

Produkte që keni parë së fundi