Adaptor Karikimi Per Makine Me Dy Porta + Drite LED

Adaptor Karikimi Per Makine Me Dy Porta + Drite LED
Adaptor Karikimi Per Makine Me Dy Porta + Drite LED
Adaptor Karikimi Per Makine Me Dy Porta + Drite LED
Adaptor Karikimi Per Makine Me Dy Porta + Drite LED
Adaptor Karikimi Per Makine Me Dy Porta + Drite LED
Adaptor Karikimi Per Makine Me Dy Porta + Drite LED
Adaptor Karikimi Per Makine Me Dy Porta + Drite LED
Adaptor Karikimi Per Makine Me Dy Porta + Drite LED
Adaptor Karikimi Per Makine Me Dy Porta + Drite LED
Adaptor Karikimi Per Makine Me Dy Porta + Drite LED
Adaptor Karikimi Per Makine Me Dy Porta + Drite LED
Adaptor Karikimi Per Makine Me Dy Porta + Drite LED
Adaptor Karikimi Per Makine Me Dy Porta + Drite LED

Adaptor Karikimi Per Makine Me Dy Porta + Drite LED

Color
Cmimi real Lek 1,500 Oferte Lek 900 Ulje 40%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : ADAPTOR KARIKIMI PER MAKINE

MARKA : BASEUS

PERMASA : 5.50 x 2.60 x 2.60 cm

PESHA : 90g

NGJYRA : E ZEZE / E KUQE / KAFE / SILVER

HYRJE : DC 12 - 24V

DALJE : DC 5V / 2.4A MAX , 9-12V / 1.5A MAX

VECORI : MATERIAL I ZGJEDHUR SHUME CILESOR,

KONEKTOR I VESHUR ME SHTRESE FLORIRI PER PERCJELLESE SUPERIORE TE ENERGJISE,

MUND TE KARIKOJE 2 PAISJE NJEHERESH,

DIZENJIM ME PERMASE TE VOGEL KOMPKATE,

I LEHTE PER TU MBAJTUR ME VETE PA ZENE SHUME VEND,

PERSHTATET GJERESISHT ME PAISJET DHE MODELET E MAKINAVE,

MBROJTJE E SHUMEFISHTE PER JU DHE PAISJEN TUAJ,

KARIKIM I SHPEJTE DHE I SIGURTE ME TEKNOLOGJINE ME TE FUNDIT

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Adaptor
Adaptor Karikimi 2.1A me Kabell Karikimi Lightning / Micro & Type-c 1m
remax
Lek 800
Oferte
Adaptor Audio 2 ne 1 Aux dhe Lightning Moxom
moxom
Oferte Lek 1,000 Cmimi real Lek 1,600 Ulje 38%
Oferte
Adaptor Audio 2 ne 1 Type-c ne Type-c + AUX
baseus
Oferte Lek 800 Cmimi real Lek 1,200 Ulje 33%
Oferte
Adaptor Audio 3ne1 BASEUS
baseus
Oferte Lek 4,200 Cmimi real Lek 5,200 Ulje 19%
Oferte
Adaptor Audio Aux ne iPhone Baseus
baseus
Oferte Lek 1,900 Cmimi real Lek 2,700 Ulje 30%