Karikues Celulari Per Makine Me 2 Porta Kabell I Integruar Lightning Baseus

Karikues Celulari Per Makine Me 2 Porta Kabell I Integruar Lightning Baseus
Karikues Celulari Per Makine Me 2 Porta Kabell I Integruar Lightning Baseus
Karikues Celulari Per Makine Me 2 Porta Kabell I Integruar Lightning Baseus
Karikues Celulari Per Makine Me 2 Porta Kabell I Integruar Lightning Baseus
Karikues Celulari Per Makine Me 2 Porta Kabell I Integruar Lightning Baseus
Karikues Celulari Per Makine Me 2 Porta Kabell I Integruar Lightning Baseus
Karikues Celulari Per Makine Me 2 Porta Kabell I Integruar Lightning Baseus
Karikues Celulari Per Makine Me 2 Porta Kabell I Integruar Lightning Baseus
Karikues Celulari Per Makine Me 2 Porta Kabell I Integruar Lightning Baseus
Karikues Celulari Per Makine Me 2 Porta Kabell I Integruar Lightning Baseus
Karikues Celulari Per Makine Me 2 Porta Kabell I Integruar Lightning Baseus

Karikues Celulari Per Makine Me 2 Porta Kabell I Integruar Lightning Baseus

COLOR
Cmimi real Lek 2,200 Oferte Lek 1,300 Ulje 41%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : KARIKUES CELULARI ENERGY STATION

MARKA : BASEUS

GJATESIA E KABELLIT : 1m

PERMASA : 17.5 x 7.5 x 3.8 cm

PESHA : 96g

MATERIALI : TPE + ALIAZH ALUMINI

NGJYRA : E ZEZE

HYRJE : DC 12 - 24v

DALJE : 5V / 5.5A MAX

VECORI : MATERIAL TEPER CILESOR DHE I DURUESHEM NDAJ PERDORIMIT,

MUND TE KARIKOJE 3 PAISJE NJEKOHESISHT,

DIZENJIM ME PERMASE TE VOGEL I LEHTE PER TU MBAJTUR,

PERSHTATET ME 99% TE MODELEVE TE MAKINAVE,

TEKNOLOGJI MBROJTESE E SHUMEFISHTE PER JU DHE PAISJEN TUAJ,

KABELL I MJAFTUESHEM PER TA PERDORUR TELEFONIN GJATE KARIKIMIT,

NJOHJE INTELIGJENTE E PAISJES PER KARIKIM TE SHPEJTE DHE TE SIGURTE

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Baseus