Adaptor Karikimi Per Makine Hoco Me Dy Porta + Drite Led

Adaptor Karikimi Per Makine Hoco Me Dy Porta + Drite Led
Adaptor Karikimi Per Makine Hoco Me Dy Porta + Drite Led
Adaptor Karikimi Per Makine Hoco Me Dy Porta + Drite Led
Adaptor Karikimi Per Makine Hoco Me Dy Porta + Drite Led
Adaptor Karikimi Per Makine Hoco Me Dy Porta + Drite Led
Adaptor Karikimi Per Makine Hoco Me Dy Porta + Drite Led
Adaptor Karikimi Per Makine Hoco Me Dy Porta + Drite Led
Adaptor Karikimi Per Makine Hoco Me Dy Porta + Drite Led
Adaptor Karikimi Per Makine Hoco Me Dy Porta + Drite Led
Adaptor Karikimi Per Makine Hoco Me Dy Porta + Drite Led

Adaptor Karikimi Per Makine Hoco Me Dy Porta + Drite Led

Color
Cmimi real Lek 1,300 Oferte Lek 900 Ulje 31%
/
 • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
 • Produkti eshte me Garanci
 • Produkt Origjinal
 • Pagesa ne Dorezim te produktit
 • Ne gjendje, gati per transport
 • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : ADAPTOR KARIKIMI PER MAKINE

MARKA : HOCO

 

HYRJE : DC 12 - 24V

DALJE : 5V / 2.4A MAX

PERMASA : 57 x 28 x 28 mm

PESHA : 18g

MATERIAL : PLASTIKE E FORTE REZISTENTE NDAJ NXEHTESISE + ALIAZH ALUMINI

VECORI : DRITE LED NE FORME RRETHI PERRETH PORTAVE TE KARIKIMIT PER LEHTESI,

MBROJTE E SHUMEFISHE E QARKUT

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Adaptor
Adaptor Karikimi 2.1A me Kabell Karikimi Lightning / Micro & Type-c 1m
remax
Lek 800
Oferte
Adaptor Audio 2 ne 1 Aux dhe Lightning Moxom
moxom
Oferte Lek 1,000 Cmimi real Lek 1,600 Ulje 38%
Oferte
Adaptor Audio 2 ne 1 Type-c ne Type-c + AUX
baseus
Oferte Lek 800 Cmimi real Lek 1,200 Ulje 33%
Oferte
Adaptor Audio 3ne1 BASEUS
baseus
Oferte Lek 4,200 Cmimi real Lek 5,200 Ulje 19%
Oferte
Adaptor Audio Aux ne iPhone Baseus
baseus
Oferte Lek 1,900 Cmimi real Lek 2,700 Ulje 30%