Karikues Per Makine Grand Style Me Fishe Micro Ose Lightning

Karikues Per Makine Grand Style Me Fishe Micro Ose Lightning
Karikues Per Makine Grand Style Me Fishe Micro Ose Lightning
Karikues Per Makine Grand Style Me Fishe Micro Ose Lightning
Karikues Per Makine Grand Style Me Fishe Micro Ose Lightning
Karikues Per Makine Grand Style Me Fishe Micro Ose Lightning
Karikues Per Makine Grand Style Me Fishe Micro Ose Lightning
Karikues Per Makine Grand Style Me Fishe Micro Ose Lightning
Karikues Per Makine Grand Style Me Fishe Micro Ose Lightning
Karikues Per Makine Grand Style Me Fishe Micro Ose Lightning
Karikues Per Makine Grand Style Me Fishe Micro Ose Lightning
Karikues Per Makine Grand Style Me Fishe Micro Ose Lightning
Karikues Per Makine Grand Style Me Fishe Micro Ose Lightning
Karikues Per Makine Grand Style Me Fishe Micro Ose Lightning
Karikues Per Makine Grand Style Me Fishe Micro Ose Lightning

Karikues Per Makine Grand Style Me Fishe Micro Ose Lightning

Cmimi real Lek 1,100 Oferte Lek 700 Ulje 36%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI: KARIKUES PER MAKINE

MARKA: HOCO

MODELI: 

PORTA USB: 2

HYRJE: DC 12 - 24V

DALJE: DC 5V / 2.4A MAX

VECORI: ME 2 PORTA KARIKIMI DHE FISHE MIKRO OSE LIGHTNING,

DIZAJN MODERN, KOMPAKT DHE PREJ MATERIALI SHUME CILESOR,

MUND TE KARIKOJE DY PAJISJE NE TE NJETEN KOHE, TE PAVARURA NGA NJERA-TJETRA,

MASA TE SHUMTA PER MBROJTJEN E PAJISJES, KARIKUESIT DHE MAKINES SUAJ NGA TEMPERATURA E LARTE, MBINGARKESE ELEKTRIKE APO TENSIONI I LARTE,

SHUME I LEHTE NE PERDORIM, QE NE VENDOSJEN E PARE

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Adaptor
Adaptor Karikimi 2.1A me Kabell Karikimi Lightning / Micro & Type-c 1m
remax
Lek 800
Oferte
Adaptor Audio 2 ne 1 Aux dhe Lightning Moxom
moxom
Oferte Lek 700 Cmimi real Lek 900 Ulje 22%
Oferte
Adaptor Audio 2 ne 1 Type-c ne Type-c + AUX
baseus
Oferte Lek 800 Cmimi real Lek 1,100 Ulje 27%
Oferte
Adaptor Audio 3ne1 BASEUS
baseus
Oferte Lek 4,200 Cmimi real Lek 5,200 Ulje 19%
Oferte
Adaptor Audio Aux ne iPhone Baseus
baseus
Oferte Lek 1,900 Cmimi real Lek 2,700 Ulje 30%