Adaptor Karikimi Fast Charge Me Dy Porta Per Makine

Adaptor Karikimi Fast Charge Me Dy Porta Per Makine
Adaptor Karikimi Fast Charge Me Dy Porta Per Makine
Adaptor Karikimi Fast Charge Me Dy Porta Per Makine
Adaptor Karikimi Fast Charge Me Dy Porta Per Makine
Adaptor Karikimi Fast Charge Me Dy Porta Per Makine
Adaptor Karikimi Fast Charge Me Dy Porta Per Makine
Adaptor Karikimi Fast Charge Me Dy Porta Per Makine
Adaptor Karikimi Fast Charge Me Dy Porta Per Makine
Adaptor Karikimi Fast Charge Me Dy Porta Per Makine

Adaptor Karikimi Fast Charge Me Dy Porta Per Makine

Color
Cmimi real Lek 1,800 Oferte Lek 1,000 Ulje 44%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : ADAPTOR KARIKIMI ORIGJINAL

MARKA : SAMSUNG

NGJYRA : E ZEZE / E BARDHE

HYRJE : DC 12 - 24V

DALJE : DC 5V / 2.1A MAX

VECORI : PRODUKT ORIGJINAL SAMSUNG,

MATERIAL I ZGJEDHUR SHUME CILESOR,

MUND TE KARIKOJE 2 PAISJE NJEHERESH,

DIZENJIM ME PERMASE SUPER TE VOGEL KOMPKATE,

I LEHTE PER TU MBAJTUR ME VETE PA ZENE SHUME VEND,

PERSHTATET GJERESISHT ME PAISJET SAMSUNG DHE MODELET E MAKINAVE,

MBROJTJE E SHUMEFISHTE PER JU DHE PAISJEN TUAJ,

TEKNOLOGJIA FAST CHARGING, DHE NJOHJA INTELIGJENTE E PAISJES MUNDESOJNE NJE KARIKIM TE SHPEJTE DHE TE SIGURTE,

CERTIFIKUAR SIPAS CE FCC RoHS

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Adaptor
Adaptor Karikimi 2.1A me Kabell Karikimi Lightning / Micro & Type-c 1m
remax
Lek 800
Oferte
Adaptor Audio 2 ne 1 Aux dhe Lightning Moxom
moxom
Oferte Lek 1,000 Cmimi real Lek 1,600 Ulje 38%
Oferte
Adaptor Audio 2 ne 1 Type-c ne Type-c + AUX
baseus
Oferte Lek 800 Cmimi real Lek 1,200 Ulje 33%
Oferte
Adaptor Audio 3ne1 BASEUS
baseus
Oferte Lek 4,200 Cmimi real Lek 5,200 Ulje 19%
Oferte
Adaptor Audio Aux ne iPhone Baseus
baseus
Oferte Lek 1,900 Cmimi real Lek 2,700 Ulje 30%