Karikues Me Njohje Inteligjente Moxom Me Fishe Micro

Karikues Me Njohje Inteligjente Moxom Me Fishe Micro

Karikues Me Njohje Inteligjente Moxom Me Fishe Micro

Cmimi real Lek 1,600 Oferte Lek 800 Ulje 50%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro jashte Shqiperie
  • Produkt origjinal
  • Cilesi e larte
  • Pagesa ne dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI: KARIKUES AUTO-ID

MARKA: MOXOM

MODELI: 

HYRJE: DC 100-240 V, 50-60 Hz 

DALJE: DC 5V / 2.4A

VECORI: PRODUKT ORIGJINAL MOXOM,

ME PORTE AUTO-ID DHE FISHE MIKRO,

DIZAJN MODERN, KOMPAKT DHE PREJ MATERIALI SHUME CILESOR,

TEKNOLOGJIA AUTO-ID MUNDESON NJE KARIKIM TE PANDERPRERE DHE TE SIGURTE, NE PARAMETRAT QE VETE PAJISJA KERKON,

MASA TE SHUMTA PER MBROJTJEN E PAJISJES, KARIKUESIT DHE SHTEPISE SUAJ NGA TEMPERATURA E LARTE, MBINGARKESE ELEKTRIKE APO TENSIONI I LARTE

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Adaptor
Adaptor Karikimi 2.1A me Kabell Karikimi Lightning / Micro & Type-c 1m
remax
Lek 800
Oferte
Adaptor Audio 2 ne 1 Aux dhe Lightning Moxom
moxom
Oferte Lek 1,000 Cmimi real Lek 1,600 Ulje 38%
Oferte
Adaptor Audio 2 ne 1 Type-c ne Type-c + AUX
baseus
Oferte Lek 800 Cmimi real Lek 1,200 Ulje 33%
Oferte
Adaptor Audio 3ne1 BASEUS
baseus
Oferte Lek 4,200 Cmimi real Lek 5,200 Ulje 19%
Oferte
Adaptor Audio Aux ne iPhone Baseus
baseus
Oferte Lek 1,900 Cmimi real Lek 2,700 Ulje 30%