Adaptor Karikimi Me Dy Porta Usb Xo + Fishe Karikimi Micro / Type-c / Lightning

Adaptor Karikimi Me Dy Porta Usb Xo + Fishe Karikimi Micro / Type-c / Lightning
Adaptor Karikimi Me Dy Porta Usb Xo + Fishe Karikimi Micro / Type-c / Lightning
Adaptor Karikimi Me Dy Porta Usb Xo + Fishe Karikimi Micro / Type-c / Lightning
Adaptor Karikimi Me Dy Porta Usb Xo + Fishe Karikimi Micro / Type-c / Lightning
Adaptor Karikimi Me Dy Porta Usb Xo + Fishe Karikimi Micro / Type-c / Lightning
Adaptor Karikimi Me Dy Porta Usb Xo + Fishe Karikimi Micro / Type-c / Lightning
Adaptor Karikimi Me Dy Porta Usb Xo + Fishe Karikimi Micro / Type-c / Lightning

Adaptor Karikimi Me Dy Porta Usb Xo + Fishe Karikimi Micro / Type-c / Lightning

Color
Cmimi real Lek 800 Oferte Lek 600 Ulje 25%
/
 • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
 • Produkti eshte me Garanci
 • Produkt Origjinal
 • Pagesa ne Dorezim te produktit
 • Ne gjendje, gati per transport
 • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : ADAPTOR  KARIKIMI CELULARI

MARKA : XO

MATERIALI : ABS + PC

NGJYRA : E ZEZE / BARDHE

PORTA DALESE : PER MICRO / TYPE C /LIGHTNING

HYRJE : AC 100-240V

DALJE : 5V / 2.4A Max

VECORI : MATERIAL I CILESISE SE LARTE, KUNDER NXEHTESISE DHE ZJARRIT,

I SIGURTE PER TU PERDORUR, PERMASE KOMPKATE PER TA MBAJTUR ME VETE KUDO,

MUND TE KARIKOJE DY PAISJE NJEHERESH,

TEKNOLOGJI PER MBROJTJE TE SHUMEFISHTE TE QARKUT DHE PAISJES,

KARIKIM ME SHPEJTESI MAKSIMALE ME NJOHJE INTELIGJENTE TE PASIJES,

PERSHTATET GJERESISHT ME STANDARTIN NDERKOMBETAR

 

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Adaptor
Adaptor Karikimi 2.1A me Kabell Karikimi Lightning / Micro & Type-c 1m
remax
Lek 800
Oferte
Adaptor Audio 2 ne 1 Aux dhe Lightning Moxom
moxom
Oferte Lek 1,000 Cmimi real Lek 1,600 Ulje 38%
Oferte
Adaptor Audio 2 ne 1 Type-c ne Type-c + AUX
baseus
Oferte Lek 800 Cmimi real Lek 1,200 Ulje 33%
Oferte
Adaptor Audio 3ne1 BASEUS
baseus
Oferte Lek 4,200 Cmimi real Lek 5,200 Ulje 19%
Oferte
Adaptor Audio Aux ne iPhone Baseus
baseus
Oferte Lek 1,900 Cmimi real Lek 2,700 Ulje 30%