ADAPTOR KARIKIMI ME DY PORTA USB DHE TYPE-C USB XO FAST CHARGE 18W VJEN ME FISHE LIGHTNING / TYPE-C / MICRO

Zbritje 14%

Style: LIGHTNING
Çmimi:
Lek 1,200 Lek 1,400
Gjendje:
Në gjendje

Përshkrimi

Produkte që mund të pëlqeni

Produkte që keni parë së fundi