Adaptor Karikimi Me Drita Led, Panel Digjital Dhe Mp3 Me Bluetooth Per Makine Remax

Adaptor Karikimi Me Drita Led, Panel Digjital Dhe Mp3 Me Bluetooth Per Makine Remax
Adaptor Karikimi Me Drita Led, Panel Digjital Dhe Mp3 Me Bluetooth Per Makine Remax
Adaptor Karikimi Me Drita Led, Panel Digjital Dhe Mp3 Me Bluetooth Per Makine Remax
Adaptor Karikimi Me Drita Led, Panel Digjital Dhe Mp3 Me Bluetooth Per Makine Remax
Adaptor Karikimi Me Drita Led, Panel Digjital Dhe Mp3 Me Bluetooth Per Makine Remax
Adaptor Karikimi Me Drita Led, Panel Digjital Dhe Mp3 Me Bluetooth Per Makine Remax
Adaptor Karikimi Me Drita Led, Panel Digjital Dhe Mp3 Me Bluetooth Per Makine Remax
Adaptor Karikimi Me Drita Led, Panel Digjital Dhe Mp3 Me Bluetooth Per Makine Remax
Adaptor Karikimi Me Drita Led, Panel Digjital Dhe Mp3 Me Bluetooth Per Makine Remax

Adaptor Karikimi Me Drita Led, Panel Digjital Dhe Mp3 Me Bluetooth Per Makine Remax

Cmimi real Lek 2,800 Oferte Lek 1,800 Ulje 36%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI : MP3 PER MAKINE ME BLUETOOTH

MARKA : REMAX

HYRJE : DC 12V - 24V

DALJE : 5V - 4.8A MAX

VERSIONI I BLUETOOTH-IT : V5.0

DISTANCA E TRANSMETIMIT : 10m

PORTA : 2 x USB / 1 TYPE-C /  1 x KARTE MEMORIE 

FORMATI AUDIO : MP3 / WMA / WAV / FLAC

PERMASA : 40 x 51.5 x 77.8mm

VECORI : MATERIAL CILESOR I DURUESHEM NDAJ PERDORIMIT,

DRITA ME 7 NGJYRA LED PER PAMJE FANTASTIKE,

SUPORT PER PAJISJE ME PORTE TYPE-C,

PERMASE E VOGEL PER TA MBAJTUR GJITHMONE ME VETE PA ZENE SHUME VEND,

PERZGJIDH TI SE CFARE DO TE DEGJOSH,

MUND TE KARIKOJE DY PAJISJE NJEKOHESISHT,

BUTONA KONTROLLI PER TELEFONATEN DHE MUZIKEN,

MIKROFON HIGH-DEFINITION PER TELEFONATA TE QARTA ME ZE TE LARTE,

MUNDESI LIDHJEJE ME DY PAISJE NJEHOHESISHT KU PRIORITET KA PAJISJA QE ESHTE LIDHUR E PARA,

PERSHTATJE E GJERE ME MODELET E AUTOMJETEVE , KAMIONAVE DHE TELEFONAVE NE TREGUN AKTUAL

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Oferte
Adaptor Karikimi Fast Charge Dhe MP3 Me Bluetooth Hoco
hoco
Oferte Lek 2,500 Cmimi real Lek 3,500 Ulje 29%
Oferte
Aromatizues I Vogel Makine Baseus
baseus
Oferte Lek 1,500 Cmimi real Lek 2,200 Ulje 32%
Oferte
Karikues I Shpejte Makine Me Bluetooth Dhe Mp3 Baseus
baseus
Oferte Lek 1,700 Cmimi real Lek 2,500 Ulje 32%