Adaptor Karikimi Wireless Me 4 Porta Me Njohje Inteligjente + Karikim Te Shpejte Dhe Drite Led Moxom

Adaptor Karikimi Wireless Me 4 Porta Me Njohje Inteligjente + Karikim Te Shpejte Dhe Drite Led Moxom
Adaptor Karikimi Wireless Me 4 Porta Me Njohje Inteligjente + Karikim Te Shpejte Dhe Drite Led Moxom
Adaptor Karikimi Wireless Me 4 Porta Me Njohje Inteligjente + Karikim Te Shpejte Dhe Drite Led Moxom
Adaptor Karikimi Wireless Me 4 Porta Me Njohje Inteligjente + Karikim Te Shpejte Dhe Drite Led Moxom
Adaptor Karikimi Wireless Me 4 Porta Me Njohje Inteligjente + Karikim Te Shpejte Dhe Drite Led Moxom
Adaptor Karikimi Wireless Me 4 Porta Me Njohje Inteligjente + Karikim Te Shpejte Dhe Drite Led Moxom
Adaptor Karikimi Wireless Me 4 Porta Me Njohje Inteligjente + Karikim Te Shpejte Dhe Drite Led Moxom
Adaptor Karikimi Wireless Me 4 Porta Me Njohje Inteligjente + Karikim Te Shpejte Dhe Drite Led Moxom
Adaptor Karikimi Wireless Me 4 Porta Me Njohje Inteligjente + Karikim Te Shpejte Dhe Drite Led Moxom

Adaptor Karikimi Wireless Me 4 Porta Me Njohje Inteligjente + Karikim Te Shpejte Dhe Drite Led Moxom

Color
Cmimi real Lek 4,800 Oferte Lek 3,500 Ulje 27%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro jashte Shqiperie
  • Produkt origjinal
  • Cilesi e larte
  • Pagesa ne dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHRKIMI I PRODUKTIT

EMRI : ADAPTOR  KARIKIMI WIRELESS ME SHUME PORTA DHE DRITE LED

MARKA : MOXOM

 

HYRJE : AC100-240V

DALJE WIRELESS :  10W

DALJE PD : 3A / 5V , 
                    2.5A / 9V,
                    2A / 12V ,
                   1.8 A / 15V

DALJE USB : 5V / 3.0A MAX

PORTA DALESE : 2 USB 2.4A /  1 USB QC3.0 /  1 TYPE-C PD

MATERIALI : ABS + PC

GJATESIA E KABELIT : 1.5m

PERMASA : 10.5 x 10.5 x 2.8 cm

VECORI : MATERIAL SUPER CILESOR I DURUESHEM NDAJ NXEHTESISE E ZJARRIT,

REZISTENT NDAJ PERDORIMIT,

KARIKON 5 PAISJET NJEKOHESISHT,

NJOHJE INTELIGJENTE TE PAISJES PER SHPEJTESI KARIKIMI OPTIMALE,

DIZENJIM MODERN ELEGANT ME PAMJE DEKORATIVE FANTASTIKE,

DRITE LED ME RREGULLATOR NDRICIMI ME PREKJE,

MBROJTJE E SHUMEFISHTE E QARKUT DHE PAISJES,

PRODUKT IDEAL DHE I PERSHTATSHEM PER CDO AMBIENT

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Adaptor
Adaptor Karikimi 2.1A me Kabell Karikimi Lightning / Micro & Type-c 1m
remax
Lek 800
Oferte
Adaptor Audio 2 ne 1 Aux dhe Lightning Moxom
moxom
Oferte Lek 1,000 Cmimi real Lek 1,600 Ulje 38%
Oferte
Adaptor Audio 2 ne 1 Type-c ne Type-c + AUX
baseus
Oferte Lek 800 Cmimi real Lek 1,200 Ulje 33%
Oferte
Adaptor Audio 3ne1 BASEUS
baseus
Oferte Lek 4,200 Cmimi real Lek 5,200 Ulje 19%
Oferte
Adaptor Audio Aux ne iPhone Baseus
baseus
Oferte Lek 1,900 Cmimi real Lek 2,700 Ulje 30%