Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Adaptor Karikimi Fast Charge Me Dy Porta Usb / Type-c 18w Remax

Adaptor Karikimi Fast Charge Me Dy Porta Usb / Type-c 18w Remax X
+
-
=

?
Porosit Tani

Adaptor Karikimi Fast Charge Me Dy Porta Usb / Type-c 18w Remax

Adaptor Karikimi Fast Charge Me Dy Porta Usb / Type-c 18w Remax
Adaptor Karikimi Fast Charge Me Dy Porta Usb / Type-c 18w Remax
Adaptor Karikimi Fast Charge Me Dy Porta Usb / Type-c 18w Remax
Adaptor Karikimi Fast Charge Me Dy Porta Usb / Type-c 18w Remax
Adaptor Karikimi Fast Charge Me Dy Porta Usb / Type-c 18w Remax

Adaptor Karikimi Fast Charge Me Dy Porta Usb / Type-c 18w Remax

PERSHKRIMI I PRODUKTIT
EMRI : ADAPTOR  KARIKIMI  CELULARI

MARKA : REMAX
PORTA DALESE : USB DHE TYPE-C

HYRJE : 100 - 240V, 50 / 60Hz, 0.4A

DALJE : 5V / 2.1A MAX

MATERIALI : ABS + PC

NGJYRA : E BARDHE
VECORI : PERMASE E VOGEL , MATERIAL I LEHTE DHE I DURUESHEM,
KARIKON NJEKOHESISHT 2 PAISJE, KARIKIM I SHPEJTE DHE I SIGURTE,
ME PROTOKOLL FAST CHARGE 3.0 DHE ME SMART CHIP.
Cmimi real Lek 1,900 Oferte Lek 1,400 Ulje 26%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Të tjera nga Adaptor
Adaptor Karikimi 2.1A me Kabell Karikimi Lightning / Micro & Type-c 1m
remax
Lek 800
Oferte
Adaptor Audio 2 në 1 Aux dhe Lightning Moxom
moxom
Oferte Lek 1,000 Cmimi real Lek 1,600 Ulje 38%
Oferte
Adaptor Audio 2 ne 1 Type-c ne Type-c + AUX
baseus
Oferte Lek 800 Cmimi real Lek 1,200 Ulje 33%
Oferte
Adaptor Audio Aux në iPhone Baseus
baseus
Oferte Lek 1,900 Cmimi real Lek 2,700 Ulje 30%
Oferte
Adaptor Audio Lightning - Lightning + AUX 3.5mm
baseus
Oferte Lek 1,500 Cmimi real Lek 2,500 Ulje 40%