Adaptor Karikimi Fast Charge 4.8A Per Makine Baseus + Kabell Karikimi

Adaptor Karikimi Fast Charge 4.8A Per Makine Baseus + Kabell Karikimi
Adaptor Karikimi Fast Charge 4.8A Per Makine Baseus + Kabell Karikimi
Adaptor Karikimi Fast Charge 4.8A Per Makine Baseus + Kabell Karikimi
Adaptor Karikimi Fast Charge 4.8A Per Makine Baseus + Kabell Karikimi
Adaptor Karikimi Fast Charge 4.8A Per Makine Baseus + Kabell Karikimi
Adaptor Karikimi Fast Charge 4.8A Per Makine Baseus + Kabell Karikimi
Adaptor Karikimi Fast Charge 4.8A Per Makine Baseus + Kabell Karikimi
Adaptor Karikimi Fast Charge 4.8A Per Makine Baseus + Kabell Karikimi
Adaptor Karikimi Fast Charge 4.8A Per Makine Baseus + Kabell Karikimi

Adaptor Karikimi Fast Charge 4.8A Per Makine Baseus + Kabell Karikimi

Cmimi real Lek 2,300 Oferte Lek 1,600 Ulje 30%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHRKIMI I PRODUKTIT

EMRI : ADAPTOR KARIKIMI CELULARI PER MAKINE

MATERIALI: ALUMIN + ABS + PC

MARKA : BASEUS

PERMASAT: 4,3 x 2,2 x 2,2 cm

PESHA: 47g

HYRJE : DC12 - 24V

OUTPUT TOTAL: 4.8A

KABLLI: LIGHTING / TYPE-C

NGJYRA : E ZEZE 

VECORI : KARIKON PAJISJE FAST CHARGE,

JU VJEN BASHKE ME KABELL KARIKIMI, PER LIGHTING, TYPE-C,

KA EKRAN DIXHITAL QE TREGON SA KARIKIM MERR PAJISJA,

MATERIAL SHUME CILESOR I DURUESHEM NDAJ NXEHTESISE ,

NJOHJE INTELIGJENTE E PAJISJES DUKE MBROJTUR BATERINE,

MBROJTJE E SHUMEFISHTE E QARKUT,

KARIKIM I SHPEJTE DHE I SIGURTE,

DIZENJIM ARTISTIK

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Adaptor
Adaptor Karikimi 2.1A me Kabell Karikimi Lightning / Micro & Type-c 1m
remax
Lek 800
Oferte
Adaptor Audio 2 ne 1 Aux dhe Lightning Moxom
moxom
Oferte Lek 1,000 Cmimi real Lek 1,600 Ulje 38%
Oferte
Adaptor Audio 2 ne 1 Type-c ne Type-c + AUX
baseus
Oferte Lek 800 Cmimi real Lek 1,200 Ulje 33%
Oferte
Adaptor Audio 3ne1 BASEUS
baseus
Oferte Lek 4,200 Cmimi real Lek 5,200 Ulje 19%
Oferte
Adaptor Audio Aux ne iPhone Baseus
baseus
Oferte Lek 1,900 Cmimi real Lek 2,700 Ulje 30%