Adaptor Karikimi Aliens Per Makine Remax

Adaptor Karikimi Aliens Per Makine Remax
Adaptor Karikimi Aliens Per Makine Remax
Adaptor Karikimi Aliens Per Makine Remax
Adaptor Karikimi Aliens Per Makine Remax
Adaptor Karikimi Aliens Per Makine Remax
Adaptor Karikimi Aliens Per Makine Remax
Adaptor Karikimi Aliens Per Makine Remax
Adaptor Karikimi Aliens Per Makine Remax
Adaptor Karikimi Aliens Per Makine Remax
Adaptor Karikimi Aliens Per Makine Remax
Adaptor Karikimi Aliens Per Makine Remax

Adaptor Karikimi Aliens Per Makine Remax

COLOR
Cmimi real Lek 1,400 Oferte Lek 800 Ulje 43%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHKRIMI I PRODUKTIT

EMRI: ADAPTOR KARIKIMI PER MAKINE

MARKA: REMAX 

PORTA USB: 2

HYRJE: 12 / 24V

DALJE: 5V / 3.4A ME NJOHJE INTELIGJENTE

MATERIALI: PLASTIKE E FORTE KUNDER ZJARRIT

NGJYRA: E ZEZE / E BARDHE

VECORI: TREGUESI DIGITAL LED NJOFTON NE KOHE REALE NIVELIN E BATESISE SE MAKINES RESPEKTIVISHT 11.5 / 13.2 / 14.5 PER I ULET / NORMAL / I LARTE ( VOLTAZHI I ULET MUND TA DEMTOJE BATERINE E MAKINES TUAJ, MAKINA MUND TE MOS NDIZET E PASOJA TE TJERA, KESHTU QE CONNECTA KA MENDUAR PER T'JU SJELLE ZGJIDHJE QE T'U PARAPRINI KETYRE PASOJAVE, PRANDAJ SAPO TREGUESI TE LEXOJE NEN 12.2V NDERROJENI BATERINE E MAKINES SA ME SHPEJT QE TE MUNDENI)

TJETER : MATERIALI PREJ PLASTIKE TE FORTE E BEN KETE PRODUKT REZISTENT NDAJ NXEHJES EDHE PAS NJE PERDORIMI TE GJATE

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Adaptor
Adaptor Karikimi 2.1A me Kabell Karikimi Lightning / Micro & Type-c 1m
remax
Lek 800
Oferte
Adaptor Audio 2 ne 1 Aux dhe Lightning Moxom
moxom
Oferte Lek 1,000 Cmimi real Lek 1,600 Ulje 38%
Oferte
Adaptor Audio 2 ne 1 Type-c ne Type-c + AUX
baseus
Oferte Lek 800 Cmimi real Lek 1,200 Ulje 33%
Oferte
Adaptor Audio 3ne1 BASEUS
baseus
Oferte Lek 4,200 Cmimi real Lek 5,200 Ulje 19%
Oferte
Adaptor Audio Aux ne iPhone Baseus
baseus
Oferte Lek 1,900 Cmimi real Lek 2,700 Ulje 30%