ADAPTOR KARIKIMI 45W ME PROTOKOLL KARIKIMI TE SHPEJTE PD3.0 + QC3.0 DHE FIKJE AUTOMAKTIKE BASEUS

Zbritje 33%

COLOR: BLACK
Çmimi:
Lek 2,900 Lek 4,300
Gjendje:
Shitur

Përshkrimi

Produkte që mund të pëlqeni

Produkte që keni parë së fundi