Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Adaptor Karikimi 20W Fast Charger Me Koke Type-c + Kabell

Adaptor Karikimi 20W Fast Charger Me Koke Type-c + Kabell X
+
-
=

?
Porosit Tani

Adaptor Karikimi 20W Fast Charger Me Koke Type-c + Kabell

Adaptor Karikimi 20W Fast Charger Me Koke Type-c + Kabell
Adaptor Karikimi 20W Fast Charger Me Koke Type-c + Kabell
Adaptor Karikimi 20W Fast Charger Me Koke Type-c + Kabell
Adaptor Karikimi 20W Fast Charger Me Koke Type-c + Kabell
Adaptor Karikimi 20W Fast Charger Me Koke Type-c + Kabell
Adaptor Karikimi 20W Fast Charger Me Koke Type-c + Kabell
Adaptor Karikimi 20W Fast Charger Me Koke Type-c + Kabell
Adaptor Karikimi 20W Fast Charger Me Koke Type-c + Kabell

Adaptor Karikimi 20W Fast Charger Me Koke Type-c + Kabell

PERSHRKIMI I PRODUKTIT

EMRI : ADAPTOR KARIKIMI

MARKA : XO

MATERIALI : ABS, PC, TPE

HYRJE : AC 100-240V 50-60Hz 1.5A

DALJE TYPE-C : DC 5V÷3A  /  9V÷3A  /  12V÷3A  

FUQIA NE DALJE : 20W MAX

PESHA : 137g

VECORI : MATERIAL I CILESISE SUPERIORE GARANTON PERDORIM PER NJE KOHE TE GJATE,

KARIKON NJE PAISJE FAST CHARGE,

PERMASE E VOGEL DHE PESHE E LEHTE PER TU MBAJTUR ME VETE KUDO,

I PERSHTATSHEM PER iPHONE, iPAD, MACBOOK, ETJ,

KARIKIM I SHPEJTE ME CIP TE PROTOKOLLIT PD 3.0 DHE QC3.0,

TEKNOLOGJI MBROJTESE E SHUMEFISHTE E QARKUT DHE PAJISJES

Size
Cmimi real Lek 1,100 Oferte Lek 800 Ulje 27%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Të tjera nga Adaptor
Adaptor Karikimi 2.1A me Kabell Karikimi Lightning / Micro & Type-c 1m
remax
Lek 800
Oferte
Adaptor Audio 2 në 1 Aux dhe Lightning Moxom
moxom
Oferte Lek 1,000 Cmimi real Lek 1,600 Ulje 38%
Oferte
Adaptor Audio 2 ne 1 Type-c ne Type-c + AUX
baseus
Oferte Lek 800 Cmimi real Lek 1,200 Ulje 33%
Oferte
Adaptor Audio Aux në iPhone Baseus
baseus
Oferte Lek 1,900 Cmimi real Lek 2,700 Ulje 30%
Oferte
Adaptor Audio Lightning - Lightning + AUX 3.5mm
baseus
Oferte Lek 1,500 Cmimi real Lek 2,500 Ulje 40%