Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Adaptor Karikimi 18W me kabell iPhone / Type-C / Micro

Adaptor Karikimi 18W me kabell iPhone / Type-C / Micro X
+
-
=

?
Porosit Tani

Adaptor Karikimi 18W me kabell iPhone / Type-C / Micro

Adaptor Karikimi 18W me kabell iPhone / Type-C / Micro
Adaptor Karikimi 18W me kabell iPhone / Type-C / Micro
Adaptor Karikimi 18W me kabell iPhone / Type-C / Micro
Adaptor Karikimi 18W me kabell iPhone / Type-C / Micro
Adaptor Karikimi 18W me kabell iPhone / Type-C / Micro
Adaptor Karikimi 18W me kabell iPhone / Type-C / Micro
Adaptor Karikimi 18W me kabell iPhone / Type-C / Micro
Adaptor Karikimi 18W me kabell iPhone / Type-C / Micro

Adaptor Karikimi 18W me kabell iPhone / Type-C / Micro

PERSHRKIMI I PRODUKTIT

EMRI : ADAPTOR KARIKIMI

MARKA : XO

NJOHJTE INTELIGJENTE TE PAISJES PER SHPEJTESI KARIKIMI OPTIMALE

MATERIALI : ABS 

HYRJE : AC 100-240V 50-60Hz 1.5A

DALJE OUTPUT 1: DC 5V÷3A  /  9V÷3A  /  12V÷3A  

DALJE OUTPUT 2/3 : DC 5.0V /  2.1A

FUQIA NE DALJE : 18W MAX

PESHA : 50g

VECORI :MATERIAL I CILESISE SUPERIORE GARANTON PERDORIM PER NJE KOHE TE GJATE,

KARIKON TRE PAISJE NJEHERESH, DHE VJEN ME OSE PA KABELL SIPAS DESHIRES TUAJ

PERMASE E VOGEL DHE PESHE E LEHTE PER TU MBAJTUR ME VETE KUDO,

I PERSHTATSHEM PER iPHONE, iPAD, MACBOOK, ETJ,

KARIKIM I SHPEJTE ME CIP TE PROTOKOLLIT QC3.0,

TEKNOLOGJI MBROJTESE E SHUMEFISHTE E QARKUT DHE PAJISJES

Size
Cmimi real Lek 900 Oferte Lek 600 Ulje 33%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Të tjera nga Adaptor
Adaptor Karikimi 2.1A me Kabell Karikimi Lightning / Micro & Type-c 1m
remax
Lek 800
Oferte
Adaptor Audio 2 në 1 Aux dhe Lightning Moxom
moxom
Oferte Lek 1,000 Cmimi real Lek 1,600 Ulje 38%
Oferte
Adaptor Audio 2 ne 1 Type-c ne Type-c + AUX
baseus
Oferte Lek 800 Cmimi real Lek 1,200 Ulje 33%
Oferte
Adaptor Audio Aux në iPhone Baseus
baseus
Oferte Lek 1,900 Cmimi real Lek 2,700 Ulje 30%
Oferte
Adaptor Audio Lightning - Lightning + AUX 3.5mm
baseus
Oferte Lek 1,500 Cmimi real Lek 2,500 Ulje 40%