Adaptor Karikimi Me Kabell Iphone / Type-c / Micro

Adaptor Karikimi Me Kabell Iphone / Type-c / Micro
Adaptor Karikimi Me Kabell Iphone / Type-c / Micro
Adaptor Karikimi Me Kabell Iphone / Type-c / Micro
Adaptor Karikimi Me Kabell Iphone / Type-c / Micro
Adaptor Karikimi Me Kabell Iphone / Type-c / Micro
Adaptor Karikimi Me Kabell Iphone / Type-c / Micro

Adaptor Karikimi Me Kabell Iphone / Type-c / Micro

Size
Cmimi real Lek 1,300 Oferte Lek 900 Ulje 31%
/
  • Transporti 200 Leke jashte Tiranes / 5 Euro Jashte Shqiperie
  • Produkti eshte me Garanci
  • Produkt Origjinal
  • Pagesa ne Dorezim te produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp

PERSHRKIMI I PRODUKTIT

EMRI : ADAPTOR KARIKIMI

MARKA : XO

NJOHJTE INTELIGJENTE TE PAISJES PER SHPEJTESI KARIKIMI OPTIMALE

MATERIALI : ABS 

HYRJE : AC 100-240V 50-60Hz 1.5A

DALJE OUTPUT 1: DC 5V÷3A  /  9V÷3A  /  12V÷3A  

DALJE OUTPUT 2/3 : DC 5.0V /  2.1A

FUQIA NE DALJE : 18W MAX

PERMASA : 85x41.8 x 26.2 mm

PESHA : 48g

VECORI :MATERIAL I CILESISE SUPERIORE GARANTON PERDORIM PER NJE KOHE TE GJATE,

KARIKON TRE PAISJE NJEHERESH, DHE VJEN ME OSE PA KABELL SIPAS DESHIRES TUAJ

PERMASE E VOGEL DHE PESHE E LEHTE PER TU MBAJTUR ME VETE KUDO,

I PERSHTATSHEM PER iPHONE, iPAD, MACBOOK, ETJ,

KARIKIM I SHPEJTE ME CIP TE PROTOKOLLIT QC3.0,

TEKNOLOGJI MBROJTESE E SHUMEFISHTE E QARKUT DHE PAJISJES

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

Te tjera nga Adaptor
Adaptor Karikimi 2.1A me Kabell Karikimi Lightning / Micro & Type-c 1m
remax
Lek 800
Oferte
Adaptor Audio 2 ne 1 Aux dhe Lightning Moxom
moxom
Oferte Lek 1,000 Cmimi real Lek 1,600 Ulje 38%
Oferte
Adaptor Audio 2 ne 1 Type-c ne Type-c + AUX
baseus
Oferte Lek 800 Cmimi real Lek 1,200 Ulje 33%
Oferte
Adaptor Audio 3ne1 BASEUS
baseus
Oferte Lek 4,200 Cmimi real Lek 5,200 Ulje 19%
Oferte
Adaptor Audio Aux ne iPhone Baseus
baseus
Oferte Lek 1,900 Cmimi real Lek 2,700 Ulje 30%