Transporti brenda Tiranës është falas dhe vjen brenda disa orëve.

Jashtë Tiranës kushton 200 Lekë
Porosia ju vjen brenda 24-48 orëve.

Transporti në Kosovë dhe Maqedoni kushton 5 Euro.
Porosia vjen brenda 5-7 ditëve

X

Faleminderit që zgjidhni CONNECTA

Adaptor Hub Wiwu 9 Në 1 Me Fishë Lightning Dhe Porta Rj45, 1 Type-c, 2 Porta Usb 3.0, Portë Hdmi, Sd & Tf Card, Vga Dhe Aux

Adaptor Hub Wiwu 9 Në 1 Me Fishë Lightning Dhe Porta Rj45, 1 Type-c, 2 Porta Usb 3.0, Portë Hdmi, Sd & Tf Card, Vga Dhe Aux X
+
-
=

?
Porosit Tani

Adaptor Hub Wiwu 9 Në 1 Me Fishë Lightning Dhe Porta Rj45, 1 Type-c, 2 Porta Usb 3.0, Portë Hdmi, Sd & Tf Card, Vga Dhe Aux

Adaptor Hub Wiwu 9 Në 1 Me Fishë Lightning Dhe Porta Rj45, 1 Type-c, 2 Porta Usb 3.0, Portë Hdmi, Sd & Tf Card, Vga Dhe Aux
Adaptor Hub Wiwu 9 Në 1 Me Fishë Lightning Dhe Porta Rj45, 1 Type-c, 2 Porta Usb 3.0, Portë Hdmi, Sd & Tf Card, Vga Dhe Aux
Adaptor Hub Wiwu 9 Në 1 Me Fishë Lightning Dhe Porta Rj45, 1 Type-c, 2 Porta Usb 3.0, Portë Hdmi, Sd & Tf Card, Vga Dhe Aux
Adaptor Hub Wiwu 9 Në 1 Me Fishë Lightning Dhe Porta Rj45, 1 Type-c, 2 Porta Usb 3.0, Portë Hdmi, Sd & Tf Card, Vga Dhe Aux
Adaptor Hub Wiwu 9 Në 1 Me Fishë Lightning Dhe Porta Rj45, 1 Type-c, 2 Porta Usb 3.0, Portë Hdmi, Sd & Tf Card, Vga Dhe Aux
Adaptor Hub Wiwu 9 Në 1 Me Fishë Lightning Dhe Porta Rj45, 1 Type-c, 2 Porta Usb 3.0, Portë Hdmi, Sd & Tf Card, Vga Dhe Aux

Adaptor Hub Wiwu 9 Në 1 Me Fishë Lightning Dhe Porta Rj45, 1 Type-c, 2 Porta Usb 3.0, Portë Hdmi, Sd & Tf Card, Vga Dhe Aux

Emri: Adaptor Hub 9 në 1

Marka: WIWU

Materiali: Aliazh Alumini

Fishë dalje: Lightning

Portë dalje: RJ45, 2 porta USB 3.0, HDMI, Type-C dhe SD & TF Card, VGA dhe AUX

Veçoritë:

• Lidhet me tablet, kompjuter, telefon.

• Adaptori vjen 9 në 1 me pesë porta të ndryshme për çdo funksion që ju dëshironi.

• Shpejtësi e lartë transmetimi deri në 5GBps, mbështet transferim të dhënash dhe karikim të pajisjes njëkohësisht.

• Dizajni shumë i bukur, i vogël, portabel, vendoset në punë dhe funksionon shpejt.

• Vjen me input Lightning dhe mund të karikojë njëkohësisht.

• Adaptori perfekt për çdo nevojë tuajën duke plotësuar të gjitha kërkesat vjen për ju 9 në 1.

Cmimi real Lek 8,400 Oferte Lek 7,800 Ulje 7%
/

Transporti brenda Tiranes eshte falas ndersa jashte Tirane kushton 200 Leke.

-Porosia ju vjen brenda 24-48 Oreve.

Transporti ne Kosove dhe Maqedoni kushton 5 Euro.

-Porosia vjen brenda 5-7 Diteve

  • Produkt origjinal
  • Cilësi e lartë
  • Pagesa në dorëzim të produktit
  • Ne gjendje, gati per transport
  • Ne pritje
Blini super lehtë me WhatsApp
Të tjera nga Adaptor HUB
Oferte
Adaptor Type-C Ne RJ45 LAN Hoco
hoco
Oferte Lek 1,300 Cmimi real Lek 2,200 Ulje 41%
Oferte
Adaptor HUB Hoco Me Shumë Porta 8 në 1
hoco
Oferte Lek 3,600 Cmimi real Lek 4,500 Ulje 20%
Oferte
Adaptor Type-C Ne HDMI + VGA
hoco
Oferte Lek 1,900 Cmimi real Lek 2,600 Ulje 27%